Одним з різновидів домашнього одягу є халат — предмет гардеробу, який призначений дарувати затишок та комфорт. Великий асортимент фасонів на ринку робить вибір доволі складним. Тому спеціалісти компанії Di Helen, яка створює та реалізує гарні та якісні жіночі халати, дають кілька порад щодо правильного придбання виробу.
Головні критерії вибору халата
Перш за все треба визначитися з призначенням предмету одягу: після душу, зранку, для повсякденного використання або для романтичних вечорів. Тоді стане зрозуміло — купувати одну універсальну модель або кілька різних.
Інші моменти, на які варто звернути увагу:
- Довжина. Довгий халат — це завжди жіночно та вишукано. А взимку ще й тепло. Моделі міні — для спокусливого та романтичного образу. Вироби середньої довжини з капюшоном та кишенями — ідеальні для спортивних жінок, які цінують зручність.
- Матеріал. Халати шиють з натуральних (шовк, бавовна, махра), синтетичних (нейлон, поліестер) та змішаних тканин. Якщо виріб буде носитися цілий день, краще віддати перевагу натуральним тканинам. Вони приємні на дотик, зносостійкі, гіпоалергенні, дозволяють тілу дихати. Для періодичного використання можна придивитися й до інших матеріалів.
- Фасон. Розрізняють: А-подібний крій, коли виріб має широкий поділ, легкий ліф та пояс на талії, варіант без поясу з ґудзиками або блискавкою, спортивний — досить простий крій без декору. Романтичний — у квітах, пір’ї, мереживах та стразах, що підкреслює жіночність та спокусливість образу.
- Колір. Для повсякденного носіння оптимальним варіантом будуть вироби нейтральних кольорів, але не білого. При цьому треба пам’ятати, що світлі відтінки повнять, а темні — додають стрункості. Візерунки, принти та прикраси роблять модель красивою та підіймають настрій її власниці.
Щодо розміру, то халат повинен не заважати рухам, сидіти віл та не сильно облягати.
Яка тканина для домашнього халата буде найкраща?
Матеріал, з якого пошитий виріб, чи не найголовніше, на що треба звернути увагу. При цьому важлива якість крою, відсутність кольорових розводів, різкого запаху, не рівних швів.
Які тканини застосовуються частіше:
- махра — важкий та щільний натуральний матеріал, добре вбирає вологу, м’який та комфортний до тіла, зносостійкий, теплий;
- бавовна — легкий, гіпоалергенний матеріал, що дихає. Приємний до тіла, простий у догляді, служить довго;
- атлас — щільний та гладкий, виглядає святково, не потребує прасування;
- велюр — ідеальний для жіночих халатів. Швидко сохне, його не треба прасувати, довго виглядає привабливо, м’який та комфортний;
- мікрофібра — приємна на дотик та дихаюча тканина, її легко прати, вона швидко сохне, має гарний вигляд довгі роки;
- шовк — королівська тканина, особливістю якої є підтримання мікроклімату тіла (взимку — тепло, літом — прохолодно). Шовковий халатик вигідно підкреслить форми жіночого тіла. Але подібний виріб не для повсякденного використання.
Вибір матеріалу для домашнього текстилю обумовлений метою його використання.
Ще трохи рекомендацій
Щоб халат швидко не втратив гарний вигляд та служив вірою та правдою багато років, потрібно забезпечити йому правильний догляд. А також, не варто гнатися за дешевизною. Краще віддавати перевагу якісним перевіреним європейським або вітчизняним виробникам, таким як Di Helen.
А тепер ще кілька порад:
- якість визначається рівністю швів, з них не повинні стирчати нитки (криві шви з нитками — ознака поганого виробу);
- ніякого запаху бути не повинно (хімічне амбре каже про використання токсичних барвників);
- для щоденної експлуатації краще підібрати модель з натуральної сировини;
- призначення виробу допоможе вибрати потрібний варіант, але ідеально купити кілька моделей;
- перед пранням завжди треба дивитися на етикетку, де вказана температура та інші особливості догляду;
- оптимальний варіант для експлуатації на кожен день — це велюровий халатик середньої довжини з мінімумом декору.
Швидко та легко придбати якісний халат від Di Helen можна онлайн або за телефоном +380685271956 в Червонограді. Чарівність, жіночність, м`якість та комфорт різноманітних моделей — запорука гарного вигляду щодня!