9 кроків, які допоможуть позбутися мішків під очима

Мішки під очима — одвічна проблема, яка була у нас і до карантину, і залишається опісля нього, але з появою масок у нашому життя вони стали привертати набагато більше уваги.

Експерти естетичної медицини кажуть, що зараз очі — це “нові губи”. Здається, після режиму самоізоляції жінки замінили своє захоплення філерами лікуванням очей. “Ми фіксуємо більше дзвінків від клієнтів (і потенційних клієнтів) із запитаннями про методи лікування ділянки навколо очей. Особливо для боротьби з темними колами і набряками, — розповідає доктор Джана Вогт, пластичний хірург в Mallucci London. — Акцент змістився з рота на очі, які набули нового значення”.

Звісно, мішки під очима, набряклість, темні кола і тонкі зморшки — це абсолютно природно і, більше того, — вони неодмінні супутники зайнятої людини. Але оскільки багато хто зараз цікавиться, як підняти, освітлити чи зміцнити ділянки навколо очей і повік, то саме час вивчити можливі варіанти.

“Темні кола і мішки під очима пов’язані не лише з тим, скільки ми спимо або не спимо”, — каже пластичний хірург і офтальмолог та засновниця Perfect Eyes доктор Сабріна Шах-Десаї. “З віком ми втрачаємо об’єм під очима в місцях, які називаю слізними борознами. Це може призвести до появи темних кіл, зморшок, потоншання ділянок шкіри. Тим часом набряклість і в’ялість шкіри навколо очей можуть з’явитися через утому, стрес, алергію, зневоднення і через негативний вплив сонячного проміння”.

Ось 9 способів, які допоможуть впоратися з проблемами, що виникають навколо очей.

Слідкуйте за харчуванням

Те, що ви даєте своєму тілу, проявляється на його поверхні. Доктор Шах-Десаї каже, що темні кола під очима можуть бути спричинені дефіцитом заліза, тому переконайтеся, що “у вашому раціоні є вітамін В12 і такі продукти, як червоне м’ясо, свинина, птиця, морепродукти, квасоля, шпинат, родзинки, абрикоси і горох “. Доктор Вогт також радить пити багато води і скоротити споживання солоної їжі і алкоголю, оскільки ці продукти можуть сприяти появі мішків під очима. Від сигарет теж краще відмовитися.

Інвестуйте в крем

Наступний крок: крем для шкіри під очима. З огляду на те, що шкіра навколо очей від природи тонша і крихкіша, про неї треба дбати. “Зазвичай очі — це та частина обличчя, на якій насамперед проявляються ознаки втоми і видимі тонкі зморшки, — говорить Уоррен Доуделл, старший фахівець з макіяжу в Bobbi Brown. — Шкіра під очима потребує додаткового зволоження, адже на цій ділянці найменше жирових залоз”.

Дайте шанс ретиноїдам

Відновити щільність шкіри під очима і позбутися темних кіл можна спробувати за допомогою ретиноїдів. “При повторному використанні ретиноїди можуть допомогти з відновленням шкірного колагену і сприяти підтримці здоров’я судин на цій ділянці”, — каже доктор Шах-Десаї, яка також рекомендує приймати вітамін С, щоб поступово знизити пігментацію і освітлити темні кола.

Виберіть хороший консилер

“Тоді як правильний догляд за шкірою є основою для здорової шкіри навколо очей, вміле нанесення макіяжу радує миттєвим результатом”, — говорить Доуделл, який радить використовувати консилер, щоб приховати синюватий відтінок кіл під очима. “Якщо у вас блакитно-пурпуровий відтінок, підбирайте консилер ніжного бісквітного відтінку; якщо у вас зеленувато-коричневий відтінок, то спробуйте персиковий”, — радить візажист, додаючи, що все, що потрібно зробити, так це нанести консилер на ділянку під очима, що потребує корекції.

Спробуйте радіочастоти

Це чудовий метод для тих, хто не любить голок. Радіочастоти — процедура, під час якої використовується електричний струм для стимуляції вироблення колагену і еластину, а також для підтягування шкіри, її розгладження і пружності. Радіочастоти творять дива і мають довгостроковий ефект.

Придивіться до мезотерапії

Мезотерапія — це зведена до мінімуму інвазивна процедура, коли суміш вітамінів, амінокислот і мінералів вводиться в мезодермальний шар шкіри. У клініці Mallucci London є попит на інноваційну процедуру під назвою Light Eyes Ultra. Це інноваційний вітамінний коктейль для мезотерапії, що містить гіалуронову кислоту, рускус, вітамін С і антиоксиданти. Доктор Вогт пояснює, що ця процедура допомагає в боротьбі з усім: від мішків і кіл під очима до грубої шкіри, зморшок і зневоднення. Словом, мезотерапія допоможе у всьому. “Це просте і безпечне лікування, важливе для ділянки навколо очей, бо ця зона зазвичай важко піддається лікуванню,  — говорить доктор Вогт. — Ми використовуємо винятково натуральні інгредієнти, які не впливають на риси обличчя, але покращують і освіжають зовнішній вигляд”.

Філери у сльозові борозди

“Ін’єкційні препарати, на кшталт філерів для сльозових борозен, є ефективним способом для лікування темних кіл і “западин”під очима”, — говорить доктор Шах-Десаї. “Вводячи під очі філери, ми заповнюємо простір, що утворився внаслідок старіння, висвітлюючи темні кола, заповнюючи порожнечу і розгладжуючи зморшки”, — пояснює доктор. Попит на процедуру зріс під час ізоляції (і триває зараз), але важливо звертатися до визнаного медичного фахівця, адже це складніша ін’єкційна техніка.

Підтяжка нитками

Більш інвазивний підхід до регенерації шкіри — без значного хірургічного втручання — нитковий ліфтинг. “Це лікування, для якого застосовуються спеціальні хірургічні нитки, що миттєво підтягують шкіру і забезпечують довгострокову регенерацію колагену, — говорить доктор Шах-Десаї. — Розчинні нитки вводяться за допомогою канюлі з тупим кінцем, щоб запобігти травмам та пошкодженням тканин”. Операція проходить за 45 хвилин, і хоча буде спостерігатися ефект “відтягнутих назад” очей, він стане м’якшим через кілька наступних днів.

Підтяжка повік

Блефаропластика (або підтяжка повік) може допомогти відкрити погляд і характеризується “найбільшою віддачею за вкладені кошти”, — каже Шах-Десаї. Під час підтяжки відбувається видалення зайвої шкіри і жиру з верхньої повіки, шляхом розрізу, прихованого в природній складці повіки, і потім прихованого тонкими швами. “Якщо обвисла шкіра заважає периферичному зору, блефаропластика допомагає з усуненням цієї перешкоди, розширюючи тим самим поле зору”, — пояснює Шах-Десаї.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook