Як обрати термобілизну Норфін?

Латвійський бренд Норфін – провідний виробник термобілизни, який дозволяє обрати комплект за умовами експлуатації по температурі та рівню фізичної активності.

Термобілизна – різновид зимового одягу, який забезпечує максимальне збереження тепла та відведення від тіла вологи. Термобілизна популярна серед рибалок, мисливців і туристів завдяки можливості комфортно почуватися за будь-яких погодних умов і рівня активності. Також термобілизна необхідна тим, хто тривалий час працює на вулиці в зимній період, наприклад, патрульним та охоронцям.

Латвійський бренд Норфін – провідний виробник термобілизни, який дозволяє обрати комплект за умовами експлуатації по температурі та рівню фізичної активності. На сайті norfin.com.ua можна знайти термобілизну як для пасивної зимової риболовлі на льоду, так і для занять спортом (лижами, сноубордом, хокеєм).

Лінії термобілизни Норфін

Виробник випускає більш ніж 20 різновидів осінніх та зимових термокомплектів різного призначення. Основні з них:

  • Thermo Line – повсякденні недорогі комплекти для прохолодної погоди і активного проведення часу;
  • Comfort Line – білизна з флісовими нашивками на холодну погоду і помірну фізичну активність;
  • Active Line – для занять спортом взимку;
  • Cosy Line – комплекти на дуже низьку температуру і пасивну діяльність, наприклад, для зимової риболовлі.

Розрізняють термобілизну першого шару, наприклад, Thermo Line, що вдягається на голе тіло, та білизну другого шару (Cosy Line), що являє собою флісовий костюм і вдягається поверх базового шару. Зручно мати два різновиди та вдягати восени лише перший шар, а у морози обидва шари один на одний.

Немає опису.

Переваги термобілизни Норфін

Головні переваги, що відрізняють одяг Норфін від інших брендів – це:

  • приємний на дотик м’який матеріал;
  • гіпоалергенність та повітропроникність;
  • плоскі шви, що не відчуваються на тілі;
  • еластичний ремінець та манжети, що перешкоджають проникненню холодного повітря;
  • зносостійкість завдяки еластичній тканині з особливим переплетенням волокон.

Матеріал виготовлення білизни залежить від рівня активності. Для спортсменів та мисливців, які проводять час активно, білизна виготовляється з штучних тканин – поліестеру та спандексу. Синтетичні матеріали добре відводять вологу від тіла та не намокають. До того ж еластична матерія добре прилягає, повторюючи вигини тіла, при цьому не сковує рухів.

Для малоактивної діяльності, наприклад, риболовлі, та людей похилого віку краще обирати білизну з натуральної мериносової вовни, яка найкраще зберігає тепло. Срібні волокна у складі забезпечують бактерицидні властивості та перешкоджають виникненню неприємного запаху.

Особливе переплетення волокон утворює міцну сітку в структурі тканини, яка забезпечує зносостійкість виробу, перешкоджає розривам та протиранню. Одного комплекту термобілизни достатньо на декілька років регулярного використання.

Як правильно носити термобілизну та доглядати за нею?

Щоб не мерзнути навіть у сильні морози, потрібно дотримуватися пошарової стратегії захисту від холоду, а саме мати три шари одягу:

  • перший – базова термобілизна, яка вдягається на тіло без нижніх речей;
  • другий – термобілизна другого шару або інший одяг (светр, кофта) для утеплення;
  • зовнішній шар – куртка, що захищає від зовнішніх впливів.

Щоб подовжити життя термобілизні та зберегти властивості, прати її треба при температурі на вище 30 °C та в делікатному режимі. Не треба використовувати агресивні засоби для прання з хлором та відбілювачі, особливо для комплектів з вовною у складі.

В асортименті виробника присутні не тільки чоловічі, а й жіночі та підліткові моделі у розмірах від 146 см до XXXXL. Забезпечте екіпіруванням усю сім’ю, щоб уникнути переохолодження та простудних захворювань навіть при дуже низьких температурах та високій вологості.

 

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook