7 речей, які не можна позичати у жодному разі!

Деякі речі не варто позичати: ні давати, ні брати. Тоді ви уникните зайвих проблем і клопотів.
  1. Сіль. Це не просто спеція, а один із поширених предметів, які часто застосовують для магічних ритуалів. Пригадайте, можливо, на когось із ваших знайомих останнім часом посипалися невдачі. Можливо, вони мали необережність комусь позичити солі?

2. Посуд. Ці речі впливають на енергетику всього дому. Не варто позичати тарілки, чашки і будь-які інші ємкості. І в жодному разі не зберігайте надщерблений або тріснутий посуд! Він «краде» удачу і благополуччя.

3. Одяг і взуття. Для багатьох мінятися одягом – звична річ. Але цього не варто робити. Адже річ, яку ви одягали бодай один раз, стає носієм вашої енергетики. До речі, взуття накопичує саме негативну енергетику. Тому обов’язково заведіть окремі капці для гостей!

4. Прикраси. Метали проводять не тільки струм, а й наші почуття й емоції. Тому давати комусь свої прикраси поносити або просто приміряти – не варто. Одягаючи прикраси іншої людини, ви можете “забрати” її проблеми.

5. Віник. Пичили комусь віник – чекайте на неприємності у фінансовій сфері, випадкові грошові витрати або проблеми на роботі.

6. Хліб. Звісно, ділитися хлібом можна і треба. Але є певні обмеження. По-перше, не можна віддавати останній хліб у домі. Як і будь-які інші останні продукти – накличете злидні. Хліб не можна віддавати через поріг, щоб не віддати разом з ним сімейне благополуччя. І третє обмеження: віддавати хліб після заходу сонця – накликати на сім’ю нещастя нещастя.

7. Гроші. Не варто позичати гроші після заходу сонця, під час церковних свят, по понеділках і неділях, на спадаючий Місяць. Зате вважається, що якщо позичити гроші у заможної людини, то вона поверне їх разом з частинкою своєї успішності. Так ви привабите багатство у свій дім!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook