Сім'я Секрет успіху

7 фраз, які допоможуть залучити гроші й успіх

Від того, що ви говорите, безпосередньо залежать ваша удача і фінансовий успіх.

Кожна людина мріє про вільне, не обтяжене турботами,
життя, про додаткові заробітки без надмірних зусиль. Тому не забувайте повторювати ці слова щодня. Використовуйте позитивно забарвлені вирази й в повсякденному житті, і тоді домашню роботу ви будете виконувати в рази швидше.

«Я успішний»

Ця фраза перекреслить невдачі минулого і немов відріже вас від негативу, який ви самі на себе наговорюєте. З цієї фрази потрібно починати будь-які справи, навіть якщо вони здаються вам надзвичайно складними. Енергетика слів додасть упевненості, допоможе контролювати ситуацію.

«Удача зі мною»

Якщо перед вами непроста справа і вам потрібна дещиця удачі, то скажіть цю фразу. Її можна промовляти, дивлячись у дзеркало, щоб зарядитися позитивом і уникнути неприємностей.

«Мрії збуваються»

Мріяти дуже корисно. Фантазії допомагають розвинути уяву, а за допомогою сили думки ви залучите успіх і достаток.

«Я люблю»

Ця фраза допоможе вам щиро полюбити свою роботу. З її допомогою будь-яка рутина може перетворитися в захопливу гру, де ви ставите перед собою цілі і долаєте перешкоди, які не здаються такими вже й складними. Улюблена справа відразу ж перетворюється в успішну.

«Я вдячний»

Дякувати треба не тільки людям, які прийшли вам на допомогу, виручили в складній ситуації й підказали вірний шлях до успіху, а й собі. За те, що змогли подолати труднощі, виконати чергову, хай і незначну, справу на шляху до мети. Подяка підштовхне вас до успіху.

«Я зможу»

Людина може подолати все і навіть змінити свою долю. Якщо ви можете зробити крок, значить, зробите і десять у напрямку до свого добробуту. Будьте впевнені в собі й виховуйте силу волі.

«Я здоровий»

Здоров’я – найважливіше. Якщо ви не будете відчувати симптомів нездужання, то зможете виконати масу корисних і потрібних справ. Зміцнюйте імунітет і не забувайте частіше нагадувати собі про те, що ви здорові.

Джерело

Дата публікації: 12.02.2020 img Поділитися