Здоров'я та краса Народна медицина

5 простих способів швидко прогнати застуду

Хворіти нам завжди ніколи. Якщо застуда не зайшла занадто далеко — є способи впоратися з нею досить швидко, не дозволяючи їй розвинутися.

1. При перших ознаках застуди пийте більше рідини, особливо ягідних морсів, щоб зволожити хворе горло (це полегшить видалення слизу) та «вимиє» з організму вірус. Журавлина, брусниця, чорниця — найкращі помічники.

2.Збивайте температуру грамотно. Імунітет природним шляхом бореться з інфекцією. Лікарі радять нічого не робити з температурою нижче 38,5 градусів. Але якщо вона піднялася вище або вас сильно лихоманить, пора приймати жарознижуючі засоби.

3. Полощіть горло. Додайте чайну ложку солі без гірки в стакан з теплою водою, капніть пару крапель настоянки календули і полощіть цим розчином горло кілька разів в день.

4. Зволожуйте повітря. Один з важливих механізмів захисту організму — це слиз в носі і в горлі. Щоб вона не висихала, потрібно підтримувати досить високу вологість в приміщенні. При цьому в кімнаті повинно бути чисто і відносно прохолодно.

5. Застосовуйте ароматичну олію. Це хороша зброя проти вірусів, якщо застосовувати її з розумом. Купіть аромалампу і «зарядіть» її олією чайного дерева — це потужний засіб. Дуже хороші масла ялиці, кедра, евкаліпта, вони очищають повітря, і дихається з ними легко.

І все ж, якщо ви застудилися, залишіться вдома і подбайте про своє здоров’я, відлежиться, відпочиньте. Ускладнення лікувати набагато довше і складніше.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Дата публікації: 29.10.2019 img Поділитися