Сім'я Стосунки

5 ознак, що чоловік з вами тільки фізично, а серцем – зі своєю колишньою

Якщо ви зустрічаєтеся з чоловіком, який тільки недавно розлучився, то це може означати, що ви дійсно не що інше, як таблетка для його его.

Зазвичай люди, які занурюються в стосунки з головою, дуже страждають після розлучення. Але є й інша категорія: ті, хто відразу після розриву заводять нові стосунки. Вони можуть використовувати розставання як можливість в найкоротші терміни обзавестися новим партнером.

Це не що інше, як «відновлювальні стосунки», які можуть миттєво підвищити его страждальця. Іншими словами, це дає можливість відволіктися від переживань.

1. Ваші стосунки розвиваються швидко, але без глибокого зв’язку

На перший погляд, ваші стосунки розвиваються зі стрімкою швидкістю. Протягом декількох тижнів чоловік заявляє про свою любов до вас, ви майже живете разом.

Ви відчуваєте себе дивно: незважаючи на те, що ви разом майже цілодобово, з його боку немає ніяких зобов’язань. У ньому, з одного боку, є все те, що ви хотіли б бачити в своєму партнері. Але, з іншого, він емоційно недоступний для вас. Ви не можете досягти глибокого зв’язку, як хотілося б, тому відчуваєте себе все ще самотньо.

Нові стосунки – це все про вивчення один одного. Ви дізнаєтеся як можна більше про цю людину, яка раптово стала такою важливою у вашому житті. Тому, якщо ваш новий партнер стримується, якщо він здається вразливим і невпевненим, або ви відчуваєте, що він удавано посміхається, але насправді не дозволяє вам дізнатися його, це може бути ознакою того, що він з вами просто для того, щоб забути колишню.

2. Він переживає через свою колишню

Може, чоловік і стверджує, що у нього все скінчено з колишньою, але час від часу він без будь-яких причин починає скаржитися на те, яким вона була монстром.

А ще він може немов виставляти вас напоказ в компанії друзів, де присутня його колишня.

Ваш партнер знову і знову заявляє, що у нього більше немає почуттів до неї, але не купуйтеся на це.

3. Він то палкий, то відсторонений з вами

Іноді ваш партнер ніби по вуха закоханий в вас, але в інших випадках ви можете відчути, що він відвертається від вас. Це якби він не міг вирішити, чи дійсно хоче бути у стосунках чи ні. Його боязнь зобов’язань може свідчити про те, що він не звільнився від своїх останніх стосунків.

У вас також може бути неприємне відчуття, що він не дуже любить, але просто використовує, щоб заповнити час або відволіктися від свого болю.

4. Він не дозволяє вам познайомитися зі своїм оточенням

Незважаючи на те, що вам потрібен час, щоб представити чоловіка своїм близьким людям і навпаки, це знайомство не можна відкладати вічно.

Якщо пройшла пристойна кількість часу, а ваш партнер не висловив ніякого інтересу до того, щоб познайомити вас з найближчими йому людьми, варто подумати про те, яке становище ви дійсно займаєте в його житті.

Той, хто дійсно прагне до довгострокових стосунків, без проблем представить вас своїм друзям і родині.

5. Він не пов’язує себе довгостроковими планами

Якщо ви намагаєтеся будувати далекі плани з вашим супутником, а він постійно відмовляє вам, це може означати, що він не бачить довгострокових відносин з вами. Якщо він говорить вам, що дасть знати пізніше про свої плани, це означає, що він не хоче позбавляти себе інших можливостей.

Незалежно від того, чи є плани на пару тижнів або на пару місяців вперед, партнер, який не хоче обговорювати майбутнє, – це те, що вам потрібно взяти до відома.

Такі стосунки приведуть тільки до розбитого серця. Чоловік насправді не вкладається в ваше щастя, а скоріше використовує вас тільки для того, щоб роздути своє власне его. Це не обов’язково означає, що він поганий, але в глибині душі він просто ще не готовий до чогось нового.

Він занадто прив’язаний до своєї колишньої і не може подолати це почуття образи. Поки він не знайде час, щоб повністю пережити втрату своїх минулих стосунків, він ніколи не зможе бути тим партнером, якого ви заслуговуєте.

За матеріалами

Дата публікації: 23.09.2021 img Поділитися