Сім'я Стосунки

3 знаки Зодіаку з низьким лібідо

Астрологічний відбиток, який накладають на людей зірки, можна простежити в самих різних сферах життя. Інтимна сторона не є винятком: у певних знаків Зодіаку спостерігається підвищене лібідо, а в деяких — більш скромні показники, про яких і розповімо нижче.

Близнюки

Дивлячись на Близнюків, можна подумати, що їх запити в любовних справах завжди високі. Проте в реальності все інакше. Попри те, що Близнюки обожнюють фліртувати і зваблювати, показник лібідо у них досить скромний. Вони не відрізняються палким темпераментом і пристрастю, як, втім, і чуттєвістю.

Близнюки не проти різних експериментів і нових відчуттів, однак завжди залишаються кілька віддаленими від процесу. У іншого партнера часто складається відчуття, що Близнюки завжди зациклені тільки на собі і своїх почуттях, ігноруючи другу половинку. Саме тому вони не дотягують до планки високого лібідо.

Козеріг

Оскільки Козероги дуже люблять порядок і розміреність у всьому, те ж саме відбувається і в їх інтимному житті. Тут вони також віддають перевагу розписаному плану. Сексуальний потенціал Козерогів не дуже високий, проте другій половині все одно буде добре з цим знаком.

Козерогів важко зрозуміти, оскільки вони ховають свої емоції і почуття, їм складно розкриватися навіть перед близькими людьми. Природжена холодність, методичність і неквапливість — це основні характеристики знака. Від нього не варто очікувати захоплюючих сюрпризів або запаморочливих відчуттів, однак Козероги завжди ратують за якість, тому інтимне життя з ними буде приємним, хоч і спокійним.

Рак

Емоційні і чутливі натури не дотягують до рівня високого лібідо, навпаки, тут вони відрізняються скромними показниками. Вся річ у тому, що для Раків на перший план завжди виходять емоційна прихильність до партнера, почуття захищеності і надійності.

Раки можуть подарувати партнеру море ніжних емоцій, але вони будуть позбавлені запалу і пристрасті. Для цього знака дуже важливо повністю відповідати запитам своєї половинки, чути схвалення та запевнення у своїй неперевершеності. Якщо вони будуть зрозумілі коханою людиною, то ніч з Раками буде чарівною.

Ми не вибираємо свої почуття та окремі риси, а отримуємо їх багато в чому від зірок. Звичайно, і в любовних справах не все так просто: переваги і особливості кожної людини впливають на соціум, виховання, індивідуальні особливості. Але і вплив планет не можна виключати.

Дата публікації: 01.08.2019 img Поділитися