Здоров'я та краса Краса

10 образів міжсезоння-2022, у яких жінки 50+ матимуть чарівний вигляд

У цій добірці ви знайдете масу приголомшливих образів, у яких виглядатимете дорого та модно.

1 Кардиган та челсі

Масивна в’язка залишається в топі, адже погода ще мінлива. Подовжений в’язаний кардиган – обов’язкове придбання для жінки, яка хоче виглядати модно і відчувати тепло. Носити такий кардиган краще зі шкіряними брюками та брутальними челсі.

10 образов межсезонья-2022, в которых женщины за 50 будут неотразимы - 1

2 Елегантність та кежуал

Поєднати ці два поняття в одному допоможуть класичні прямі джинси. Достатньо додати білу сорочку, жакет та кросівки. Виходить благородно, стильно та свіжо.

10 образов межсезонья-2022, в которых женщины за 50 будут неотразимы - 2

3 Тільник і піджак

Якщо у вашому гардеробі є тільник, можна не боятися нудних образів. Ця річ добре омолоджує вбрання і робить його сучасним, яскравим. Дивно як найпростіша смугаста річ додає аутфіту легкості та шику. Носіть її з піджаком білого кольору, модним взуттям та шкіряним або джинсовим низом. Вертикаль розстебнутого піджака нівелює розширюючий ефект горизонтальної смужки.

10 образов межсезонья-2022, в которых женщины за 50 будут неотразимы - 3

4.Пальто-сорочка та модне взуття

Цей фасон пальта обіцяє стати новою класикою, тому не бійтеся вкладати в нього гроші. Комфортне, стильне пальто можна комбінувати з джинсами, штанами зі шкіри, будь-яким верхом. Не забувайте підібрати трендову модель взуття, наприклад, брутальні світлі черевики.

10 образов межсезонья-2022, в которых женщины за 50 будут неотразимы - 4

5 Білий колір та монохром

Не бійтеся білого кольору – він ушляхетнює образ і надає шику будь-яким, найпростішим речам. Білі штани, водолазка в тон, взуття, капелюх та сумка тієї ж палітри – витягують силует. А щоб образ виглядає цікавішим, виберіть біле пальто в клітку.

10 образов межсезонья-2022, в которых женщины за 50 будут неотразимы - 5

6 Контраст та поєднання кольорів

Не забувайте про гармонійне поєднання кольору, коли ви підбираєте контрастні варіації. Можна комбінувати різні кольори протилежних гам, але температура повинна бути однаковою. Блакитний та пісочний тут дуже вдало розбавлений білим.

10 образов межсезонья-2022, в которых женщины за 50 будут неотразимы - 6

7 Леопард та стриманість

Створити стриманий дорогий образ із леопардовою сукнею вам здається недосяжною мрією? Все просто, вибирайте максимально закриту модель, що не обтягує і не коротку, сукні. І поєднуйте його із простими однотонними речами.

10 образов межсезонья-2022, в которых женщины за 50 будут неотразимы - 7

8 Білий та чорний

Слоучі не покинуть модного рейтингу цього сезону. Намагайтеся комбінувати їх з більш жіночним верхом. Чорно-біле поєднання завжди актуальне.

10 образов межсезонья-2022, в которых женщины за 50 будут неотразимы - 8

9 Масивні кросівки та жіночність

Масивні кросівки – дуже зручне взуття, яке чудово вписується в різні образи. Популярність таких моделей обумовлена ще й тим, що у масивному взутті жіноча нога виглядає витонченіше і жіночніше. Ось таке модне протиріччя.

10 образов межсезонья-2022, в которых женщины за 50 будут неотразимы - 9

10 Гармонія та силует

Дуже важливо створити ефект гармонійних пропорцій, тому намагайтеся збалансувати силует. Фігура пісочний годинник – той самий ідеал, якого потрібно прагнути. Врівноважте лінію плечей та стегон, щоб наблизитись до нього максимально. Крім того, не забувайте акцентувати талію.

10 образов межсезонья-2022, в которых женщины за 50 будут неотразимы - 10

Дата публікації: 23.02.2022 img Поділитися