Як зцілити себе самому: 18 золотих правил

Налаштуйтеся на позитив – і будьте здорові! Як саме, розповідає психолог.

Усі хвороби в якійсь мірі мають психосоматичну природу. Тому для лікування потрібно хотіти зцілитися і дати своєму розуму правильний настрій. А розум направить тіло, активізувавши природні цілющі сили організму. Як зцілитися самому, розповідає психолог Луїза Хей. Вона нагадує нам, що ми несемо повну відповідальність за всі події у своєму житті – і найкращі, і найгірші.

Людський організм – дуже складна система. Часом ми навіть і не здогадуємося, на що він здатний. Сила слова і людської думки мають неймовірно цілющу енергетику, здається, марно лікувати будь-яке захворювання без лікування духовного. Для того, щоб запустити цілющу силу організму, потрібно підвищити рівень внутрішньої життєвої енергії. Тоді зможете успішно перемогти недугу і відновити здоров’я!

Ці прості рекомендації, які навчать цінувати життя, допоможуть повернути тілу здоров’я, а душі – щастя і спокій. Спробуйте виконувати ці рекомендації незалежно від того, є у вас проблеми чи ні. Ось побачите, зовсім скоро життя заграє зовсім іншими фарбами. Зціліть своє тіло!

Ось 18 золотих правил, яких потрібно дотримуватися. Зціліть себе самі:

1. Випивайте по 0,5 л чистої води вранці, вдень і ввечері. Випиваючи, говоріть про себе: «Я здоровий (а), я зцілююся!»

Результат пошуку зображень за запитом вода"

2. Знайдіть час для самомасажу. Якихось 10-15 хвилин в день зарядять тебе енергією і життєвими силами. Просто розтирайте сухе тіло долонями, особливу увагу приділяйте голові, шиї, грудям і стопам.

3. Привчіть себе лягати спати о 22:00, а вставати з першими променями. Коли лягаєте в ліжко, говоріть собі: «Зараз я вирушаю в країну зцілення, де мені допоможуть зцілитися». Якщо випаде можливість, в обідній час можете поспати, але не довше години.

4. Зверніть увагу на своє дихання. Воно повинно бути рівним, вільним, без затискачів, з почуттям внутрішньої радості. Спробуйте робити видих у 2-3 рази довший за вдих і не забувайте контролювати дихання протягом дня.

Результат пошуку зображень за запитом дихання правильне"

5. Складіть список своїх цілющих фраз і читайте їх щодня. Повторюйте їх часто і багато. Наприклад: «Я зцілююся! Енергія зцілення входить в мене, оздоровлюючи моє тіло. Я відкритий (а) потоку цілющої енергії. Моя печінку (голова, нирка) стає здоровою ».

6. Не кажіть і навіть не думайте про свою хворобу. Просто викиньте її з голови. Якщо думки все одно повертаються до проблеми, намагайтеся взагалі ні про що не думати.

7. Якмога частіше бувайте на природі, насолоджуйтеся єднанням з землею, дивись в небо і милуйся хмарами. Гарний настрій і свіже повітря – запорука міцного здоров’я. Якщо немає такої можливості, просто дивіться у вікно.

8. Увечері слухайте спокійну розслаблювальну музику, днем ​​– радісну і ритмічну. Підтанцьовувати й підспівувати не забороняється.

9. Їжте мало, але часто (5-6 разів на день). Найкраща домашня їжа, причому якомога простіша: каші, кисле молоко, квашена капуста, домашній хліб, салати й т. п. Утримуйтеся від напоїв на кшталт чаю, кави та алкоголю, що звужують судини.

Результат пошуку зображень за запитом правильне харчування"

10. Спробуй загартовуватися холодною водою. Перші кілька днів обливайте тільки ступні, а потім – з кожним днем ​​все вище і вище, поки не почнете обливатися з головою. Намагайтеся під час водних процедур думати про зцілення.

11. Почніть займатися спортом. Для цього не обов’язково ходити в спортзал, домашня зарядка – те, що потрібно! Присідайте, бігайте на місці, віджимайтеся і тренуйтеся з гантелями. Головне – ретельно і до поту.

12. Один день в тиждень голодуйте – бажано не менш як добу. Якщо не можете добу, будьте голодним менше. Перед днем ​​голодування і під час нього говоріть собі: «Я стану здоровим. Я зцілюся!».

Результат пошуку зображень за запитом голодування"

13. Ведіть спокійні, необтяжливі бесіди з друзями та близькими. При цьому відбувається взаємообмін енергіями, що нормалізує ваш стан.

14. Усуньте від себе всі канали, за якими йде негативна інформація. Думайте лише про хороше. Дивіться комедії, читайте душевні книги, слухайте улюблені пісні. Ніякої складної та нав’язливої інформації – лише приємні та позитивні емоції!

15. Дуже сильна вправа! Зробіть неглибокий вдих і затримайте його (можна затиснути ніс пальцями). Коли відчуєте перші позиви вдихнути, повторюйте про себе: «Я хочу жити!». Потім вдихніть. Віддихаєтеся і повторіть. 

Така практика дасть сигнал тілу про сильне бажання жити, і тоді хвороби почнуть відступати. Дивно, але часто хвороби приходять через підсвідоме знецінення власного життя.

16. Медитуйте таким чином: влаштувавшись зручніше, занурюйтесь в стан спокою і 5-10 хвилин подумки повторюйте: «Нехай всі будуть здорові, нехай у всіх все буде добре». Врахуйте, що ці думки повинні бути щирими і йти від чистого серця.

Результат пошуку зображень за запитом медитація"

17. Кожен день уявляйте себе здоровою і щасливою людиною. Наприклад, уявляйте себе через тиждень таким, що сміється і є бадьорим в якому-небудь знайомому місці. Подібні думки на раз-два зарядять сильною життєвою енергією і здоров’ям.

18. Це пункт найважливіший. Звертайтеся по допомогу до Бога. Моліться, ходіть в храм і просіть про зцілення. Ви будете здорові!

Змінивши таким чином ставлення до себе і до свого здоров’я, ви відкриєте приховані можливості власного організму, а життя зробите радісним. Кожна наша думка творить наше майбутнє.

При цьому сили всесвіту ніколи не судять і не критикують нас. Вони приймають нас такими, якими ми є. А потім відображають наші переконання автоматично.

Для того, щоб наші думки не шкодили нам самим, важливо пам’ятати наступне:

  • Любов до іншої людини – це прекрасно, але минуще, а роман з самим собою – вічний. Він назавжди. Любіть сім’ю всередині вас: дитину, батька і роки, які їх розділяють.
  • Наше тіло весь час говорить з нами. Якби ми тільки знайшли час послухати. Кожна клітина тіла реагує на кожну нашу думку і кожне слово.
  • На нашому життєвому шляху тільки дві задані точки – народження і смерть. Дорогу, по якій іти, вибираємо ми самі.
  • Як тільки людина захворює, їй треба пошукати у своєму серці, кого слід пробачити.
  • Точка сили знаходиться тут і зараз – в наших головах.
  • Все, що ви даєте, ви отримуєте назад.
  • Відпустіть минуле з любов’ю, будьте вдячні йому за те, що воно привело вас до подібного усвідомлення.
  • Якщо вам спала на думку думка негативного характеру, то просто скажіть їй: «Дякую за участь. На все добре!».
  • Люди, які не відчувають до себе любові, як правило, не вміють прощати.
  • Любіть себе прямо зараз, не чекайте, коли станете досконалими.
  • Якщо ми беремо щось без дозволу – ми втрачаємо, якщо віддаємо – отримуємо, і по-іншому бути не може.
  • Віддайте десяту частину вашого доходу – і готуйтеся до нових грошових надходжень.
  • Ми формуємо свої переконання в дитинстві, а потім рухаємося по життю, відтворюючи ситуації, які підійшли б нашим переконанням.
  • У світі всього в достатку, він тільки того й чекає, щоб ви вирішили ознайомитися з його незліченними багатствами. Грошей – набагато більше, ніж ви можете витратити. Людей – більше, ніж ви зустрічали за все своє життя. Радості – більше, ніж ви можете собі уявити. Якщо ви повірите в це, у вас буде все, що побажаєте.
  • Люди, які заподіяли нам страждання, були такими ж заляканими, як ви зараз.
  • Суперництво і порівняння себе з іншими – ось дві основні перешкоди до того, щоб стати творчою особистістю.
  • Минуле пішло назавжди. Це факт, і тут нічого не поробиш. Однак можна змінити наші думки про минуле. Як, проте, нерозумно карати самих себе зараз тільки за те, що хтось образив вас давним-давно.
  • У кожному з нас до сих пір знаходиться трирічна дитина, якій страшно, яка хоче тільки трошки любові.
  • Любов – єдина відповідь на будь-яку нашу проблему, і дорога до такого стану – через прощення. Прощення розчиняє образу.
  • Всі так звані проблеми – не що інше, як надана нам знову можливість змінюватися і рости.
  • Любові не буває поза людиною – вона живе тільки всередині неї. Чим сильніше ви любите, тим більшою любов’ю оточені.
  • Постійно згадувати своє минуле – значить свідомо робити болючіше собі.
  • Ставтеся до змін як до прибирання квартири. Спочатку одне, потім – інше, дивишся – все блищить.
  • Все, що ви повинні знати, прийде до вас у потрібному місці, в потрібний час.


Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook