Здоров'я та краса Народна медицина

Приворот-зілля прикличе жіноче здоров’я

Відвар із листя та цвіту приворотня звичайного, зміцнюючи дітородні органи, додає жінкам здоров’я та темпераменту.

З давніх-давен європейське жіноцтво використовувало чудодійні властивості приворот-зілля, аби розпалити чоловічу пристрасть. Однак приворотень корисний і для жінок, оскільки відвари з нього укріплюють матку, допомагають при зниженій функції яйників, при маткових болях, кровотечах, розладах менструального циклу, важкому перебігу клімаксу. І, що найважливіше, відвар із листя та цвіту приворотня звичайного, зміцнюючи дітородні органи, додає жінкам здоров’я та темпераменту.

Ось рецепт такого відвару: 1 ч. ложку подрібненого листя та цвіт приворот-зілля залити 1 скл. окропу, довести до кипіння, настояти до охолодження. Пити по 0,5 скл. чотири рази на день через півгодини після їди.

Приворотень звичайний використовують і для лікування ракових захворювань у жінок. Ба навіть не лише в народній медицині. Всесвітньо відомий лікар Р. Ройс у книзі «Повний курс лікування раку» пише, що ця рослина незамінна у лікуванні раку грудей, яйників та матки.

Нині набула популярності настоянка з висушеного коріння приворотня, що допомагає при болях у суглобах, п’ятах, хребті. За її допомогою швидко знімають болі після переломів та ампутації кінцівок. Готувати настоянку треба так: 2 повні ст. ложки сухого кореня приворотня залити 0,5 л горілки, настояти 40 днів. Пити по 1 ст. ложці двічі-тричі на день, розбавляючи водою. Мінімальний курс лікування – двічі на рік по місяцю.

 

Дата публікації: 03.05.2017 img Поділитися