Вазони Садиба

Перекис водню лікує кімнатні рослини

Ми використовуємо цей дієвий засіб для підживлення вазонів. Домашнім рослинам, як і садовим, воно дуже потрібне.

Для підживлення рослин застосовується безліч різних засобів. Перекис водню — один з них. З ним рослина отримує необхідні мінерали, тому починає добре цвісти. Уповільнення розвитку ще не є страшним, але часто квіти гинуть. Це може свідчити про наявність захворювання. Важливо перевірити рослину на паразитів, захворювання і правильність поливу.

Перекис водню входить в число домашніх добрив для рослин. Кожен третій квітникар радить занурювати насіння, обприскувати розсаду або підливати ним кімнатні рослини. Для тих, хто ще не знайомий з таким методом підгодівлі, використання аптечного засобу здається диким.

Завдяки цьому унікальному розчину, фіалки будуть цвісти і пахнути навіть в найхолодніші дні. Сухе повітря, яке виходить шляхом обігріву центральним опаленням в квартирах і будинках, відсутність необхідної достатньої кількості денного світла, призводять до уповільнення процесу фотосинтезу, що в негативно позначається на життєдіяльності і рості кімнатних рослин. Джерело

Перекис також є основним компонентом в дощовій воді, яку так люблять всі рослини. Кожен квітникар не раз помічав, що саме після дощу, а не звичайного поливу, вони починають краще цвісти й рости.

Давайте розглянемо, яким же способом можна доглядати за квітами:

У літрову пляшку з відстояною водою кімнатної температури додати дві столові ложки 3% розчину перекису водню.
Отриману суміш влити в розпилювач і обприскувати кожен день в помірній кількості кімнатні рослини.
Через кілька тижнів рослини здивують вас своєю красою і оновленою свіжістю.

Перекис водню можна використовувати не тільки для розпилення, а й для самого поливу, але варто враховувати, що на відміну від попереднього методу, полив з перекисом можна проводити лише раз в тиждень, щоб зберегти коріння рослин від опiкiв і пересихання.

Перекис водню допоможе знезаразити землю і вбuває бaктeрії в грунті. Крім цього, він дає змогу корінню посилити ріст і позбавлє його від гнилі.

Замочування насіння в розчині з перекисом і кімнатною відстояною водою може позитивно позначитися на вирощуванні:
він допоможе обробляти розсаду;
зможе оживити вже «мepтві» квіти;
позбавить від комах та інших шкідників.

Якщо кімнатні рослини заpaжені шкідниками, наприклад, павутинним кліщем, дрібними мошками або щитівкою, можна змішати 30 мл перекису водню, 250 мл води і 40 крапель йоду.
Цей рецепт стане відмінним варіантом першої допомоги.

При використанні перекису водню також варто враховувати, що рослини не потребуватимуть додаткового підживлення, так як отриманий розчин і так вже має достатню кількість мінералів.

Дата публікації: 24.01.2019 img Поділитися