Як вибрати якісний наматрацник: види, матеріали

Наматрацник захищає матрац від забруднень і пошкоджень, продовжує термін його служби, забезпечує гігієнічний і здоровий сон. Але важливо вибрати якісний наматрацник.

Матрац – річ недешева, а тим паче якщо він якісний, ортопедичний. Аби він прослужив вам протягом багатьох років, варто придбати наматрацник. Він захистить матрац від забруднень і пошкоджень, продовжить термін його служби, забезпечить вам гігієнічний і здоровий сон. Щоб обрати якісний наматрацник, потрібно звернути увагу на деякі нюанси.

Види наматрацників

Наматрацники виконують дуже важливу функцію – захищають матрац від пилу, паразитів, поту та інших забруднень. Оскільки наматрацник дуже просто зняти та випрати у пральній машині, він дозволяє забезпечити найвищий рівень гігієни і спрощує догляд за матрацом. Перш ніж зробити покупку, рекомендуємо ознайомитися з широким асортиментом наматрацників у магазині https://mirson.ua/ua/namatrasniki/

Загалом усі наматрацники можна поділити на кілька основних видів залежно від крою та функцій, які вони виконують:

  1. Наматрацники-чохли щільно прилягають до матраца завдяки спеціальним кишеням по кутках або одягаються, як чохол.
  2. Наматрацники на гумці фіксуються по кутках матраца за допомогою гумки, завдяки чому не зісковзують і збиваються, забезпечуючи комфортний сон.
  3. Ортопедичні наматрацники мають додаткову жорсткість для підтримування хребта у правильному положенні під час сну.
  4. Водонепроникні наматрацники призначені для маленьких дітей або людей з нетриманням сечі.

Наматрацники представлені у широкому діапазоні розмірів, тому можна підібрати виріб практично для будь-якого ліжка: від найменшого дитячого 60Х120 см до «євро» 200Х220 см. Зверніть у вагу на те, що наматрацник має чітко відповідати розміру матраца. Також врахуйте його висоту. Тільки у такому разі наматрацник забезпечить вам комфортний сон.

З якого матеріалу обрати наматрацник

Залежно від функцій та призначення, наматрацники виготовляють із різних матеріалів.

  • Бавовняні наматрацники натуральні, м’які і приємні до тіла, вони чудово пропускають повітря і вбирають вологу.
  • Лляні наматрацники мають такі ж властивості, як і бавовняні, але дещо дорожчі, при цьому антибактеріальні та гіпоалергенні.
  • Наматрацники із мікрофібри на дотик схожий на бавовняний, ніжний, добре пропускає повітря, гарно вбирає вологу і швидко сохне.
  • Наматрацники із поліестеру найпростіші у догляді, легко перуться і швидко сохнуть.
  • Вовняні наматрацники чудово підійдуть для холодної пори року, забезпечать комфортний сон у теплому ліжку, допоможуть розслабитися. Також їх рекомендують використовувати людям з порушенням кровообігу та захворюваннями суглобів.

Для покращення гігієнічних властивостей наматрацники можуть бути додатково оброблені антистатичними або антибактеріальними засобами.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook