Город Садиба

Натуральний розчин, завдяки якому огірки родитимуть до пізньої осені

Існує чудовий універсальний засіб для підживлення, захисту від шкідливих комах та підвищення імунітету огірків. Разом з цим відновлюється склад ґрунту та з’являється велика кількість нових зав’язей на рослині.

Огірки є найніжнішою рослиною на городі й кожному городнику хочеться мати рясний врожай їх та ще при цьому обійтися без будь-якої хімії.

Ця натуральна підгодівля містить фітонциди, мікроелементи, вітамін К, цілий комплекс органічних кислот, а ще калій, магній та кальцій. Всі ці елементи легко засвоюються рослиною.

Цим засобом є звичайна кропива! Вона гальмує розвиток фітофтори та борошнистої роси, а також вбиває попелиць на рослині.

Візьміть молоде бадилля кропиви, щільно заповніть нею 2/3 об’єму будь-якої ємності, залийте теплою водою, додайте кілька крапель валеріани, накрийте щільно кришкою та залиште на 5-6 днів для настоювання. Перемішуйте протягом дня кілька разів.

Показником готовності настою є відсутність піни. Кропиву, що перебродила можна легко впізнати по запаху. Готовий маточний розчин розведіть в пропорції 1:10, а від попелиць 1:20.

Спочатку полийте рослини звичайною водою, а потім розчином кропиви.

Є відомості, що дощові черв’яки сповзаються звідусіль на настій з кропиви. Для структури ґрунту це тільки на користь, бо поліпшується його аерація.

Дата публікації: 26.07.2021 img Поділитися