Обираємо найкращу валізу

Побутує думка, що чим більше в сумки конфігурацій, варіантів застібань і перетворень її на, приміром, компактний гаманець, тим краще.

Щороку, збираючись у довгождану відпустку, ми дістаємо з антресолей сумки та валізи. І тут з’ясовується, що ручка відірвалася, змійка розійшлася, застібка зіпсувалася. Питання вибору й придбання нової сумки тоді якраз і постає.

То що ж необхідно знати мандрівникові? 

– Найміцніші сумки з нейлону, поліестру й поліаміду (400х500 den). Тканини просочені спеціальною рідиною, яка робить матеріал непроникним, його легко почистити від фарбників та бруду. Нейлон – матеріал легкий, одначе він грубуватий на дотик й іноді тріскається на складках. Бавовняні сумки – міцні, не тріскаються, одначе від вологи та температурних перепадів линяють, не захищені від плісняви.

– Побутує думка, що чим більша застібка, тим вона довговічніша. Вважається також, що чим більше в сумки конфігурацій, варіантів застібань і перетворень її на, приміром, компактний гаманець, тим краще. Одначе досвід показує: більше застібок – більше варіантів їхньої поломки!

– Якщо ви вибираєте сумки на коліщатках, то вони повинні бути з твердого і міцного пластику, із захисними кришечками від сміття. Найкраще придбати з так званими шестидюймовими коліщатками, вони більш пристосовані для маневрування. Зручно, коли в коліщат можливе блокування.

– Вибираючи застібку з замком, пам’ятайте, що замки бувають двох основних варіантів і в кожного з них є свої недоліки:

1) Кодовий замок. Ви можете забути код, тому вигадайте щось нескладне.
2) Замок з ключем, який настільки малий, що завжди губиться. Тому повісьте його на вашу загальну в’язку з ключами.
3) Зверніть увагу на днище вашої сумки чи валізи – воно має бути щільним, важко прогинатися і головне – не промокати.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook