Кухня Поради

Де замовити улюблену клубну кухню? Звичайно ж, в мережі закладів Файного

Не обов’язково відвідувати заклад, щоб поласувати смачними стравами – їжа на доставку виручить під час обіду на роботі та за вечерею у колі друзів! Що таке клубна кухня? Для більшості це оригінальні снеки до коктейлю, солоні до закуски до пива, а декому ласують ситні бургери.

03.11.2018 22:17

Мережа закладів Файного відома кожному мешканцю міста, про неї знають гості з усіх куточків України, навіть самих віддалених! Тому не дивно, що вона годує навіть дистанційно, не обмежуючись власними стінами.

Меню КЛУБУ та інших ресторанів Файного Міста таке велике і смачне, що аж очі розбігаються! А Ви вже скуштували його?

Доставка їжі

Питатися у місцевих немає сенсу, адже фактично будь-яка людина відвідувала популярні заклади і знає меню КЛУБУ «на зубок». Тільки тут справжню кулінарну втіху отримує все тіло, а надто язик і шлунок. Бували у Файному? Тоді розумієте, про що ми.

Коли хочеться добре поїсти, стає у нагоді доставка їжі, якою Тернопіль частенько користується, але ні в кого не виникає питання, де обрати улюблену клубну їжу – все приготують у Faine Misto! Легендарні панські деруни, апетитні пательні з м’ясом і овочами, фірмові бургери, які в окремому закладі своєрідні.

КЛУБ Файного Міста неординарний, тому у меню можна зустріти італійські та розповсюджені європейські блюда. Пасаж тішить пікантним смаком Іспанії та Мексики, а ще тут справжні американські бургери-гриль. Паб Файне орієнтується на різні напрямки, адже тут є цікаві десерти, типові українські страви, такі як борщ чи варенички, а ще дуже смачні ковбаски власного виробництва. Ознайомитися з переліком зручно на сайті мережі – там же контакти адміністратора для броні столику!

Доставка страв Тернопіль

Доставка страв від найсмачніших закладів Тернополя!

Не кожен ресторан має таку послугу, як доставка страв. Проте, згадана ресторація знає все про гастрономічне задоволення, тому для неї не існує обмежень. Ділимося важливою інформацією:

  • Для можливості поїсти будь-де, чек повинен бути від 200 гривень, вартість послуги складає 30 грн. Погодьтесь, зовсім незначна сума, особливо, якщо згуртуватися з колегами офісу. Порції вражаюче великі – голодними не залишитеся, бо доставка їжі працює справно!
  • Транспортування замовлення від 400 гривень з меню пабу Файне або іншого місця мережі оплачується за Вас!
  • Бар Пасаж Адлера 13 відправляє кур’єрів з 12-ої дня до 12 ночі, паб і КЛУБ з 11 до 24 години. Якщо цікавить східна кухня і бажаєте замовити суші – ЯНГ впорається зі завданням (деталі треба уточнювати за телефоном).

Для Сім’ї ресторанів Файного Міста немає вихідних чи свят, вона турбується про усіх відвідувачів і це просто неможливо не оцінити! Файне стало дійсно найулюбленішим місцем для відпочинку тернополян і туристів, а відтепер і доставка обідів сюди також включена. Тут завжди смачно і ситно, а всі страви готуються виключно з-під ножа шеф-кухаря, тому будьте спокійні за власне здоров’я. А ще Вам сподобаються демократичні ціни – Файне піклується про доступність класної їжі українцям!