Кухня Рецепти

Закусочна дошка – модна фішка на святковий стіл. 50 фото-ідей

Хочете здивувати гостей і засервірувати стіл, як у дорогому ресторані? Зробіть закусочну дошку – зараз це у тренді! Продукти знадобляться ті ж самі, що й для м’ясної та овочевої нарізки, закуски, соуси, овочі, фрукти, сухофрукти, горіхи, хлібці. Але як ефектно це виглядає! Тільки погляньте на ці апетитні фото!

01.10.2021 09:23

Основою для закусочної дошки найчастіше є дерев’яна або прямокутна дошка великого розміру. Також вона може бути виготовлена із каменю, скла, металу, рідше – штучних матеріалів. Дуже зручно брати закуски із довгої дошки, яка стоїть посередині стола, і всі гості можуть до неї дотягнутися.

На таку дошку викладають асорті м’ясних та ковбасних виробів, сирів, овочів, фруктів, горіхів та соусів до них, а також скибочки хліба або підсушеного лаваша, крекер, хлібці тощо. Можуть бути як м’ясні або сирні закусочні дошки, так і овочеві, фруктові, десертні (із різноманітним печивом та міні тістечками).

Таку ж дошку можна приготувати для великої компанії до сніданку, розмістивши на ній млинці, різні соуси, сир, фрукти. Закусочну дошку слід оформляти безпосередньо перед приходом гостей, щоб продукти на ній не обвітрювалися.

Ми зібрали для вас найкращі ідеї оформлення закусочних дощок, аби ваш святковий стіл мав неперевершений вигляд, а гості були вражені!

Читайте також: