Якщо важко на душі – зробіть “велике прибирання”

Одного разу я зрозуміла, що моє життя зайшло в “глухий кут” і почала з прибирання дому. Ви не повірите, але після цього змінилося моє життя.

Кожен з нас вдома має багато непотрібних речей. Про існування багатьох з них ми і не згадуємо, вони просто займають місце в нашому домі. Кардинальне прибирання в будинку допомагає позбутися від чинників, які часто стримують наш розвиток і заважають щастю в цілому.

Серед численних речей, які залишили моє житло за час “великого прибирання”, особливо мені запам’яталися такі:

Дублянка сестри – дбайливо передала її подрузі напередодні приходу справжніх морозів. В результаті вже через кілька тижнів я купила перший в моєму житті натуральний кожушок, який проносила всю зиму.

Всю поношену нижню бiлизну – викинула, поступово замінивши її дійсно якісною і красивою, що різко підняло мою жіночу самооцінку в моїх же очах і призвело до появи в моєму житті нових відносин.

Всі журнали з моїми старими публікаціями – просто вирізала звідти всі свої статті, а все інше відправила в макулатуру.

Всі свої сертифікати-дипломи про додаткове навчання. Мої знання-навички знаходяться не в папірцях, а в мені самій.

Телевізор! Я і так його нечасто дивилася, а тепер у мене звільнилася зручна полиця під мої художні роботи – старі і, сподіваюся, нові.

Спустілий після збирання комод і шафу віддала родичам. Тепер в моїй кімнаті можна вільно пересуватися, танцювати, займатися йогою і навіть грати з собакою!

І ось що я отримала в результаті такого генерального прибирання:

Час. Цього самого цінного ресурсу стає більше за рахунок того, що не потрібно шукати одні речі серед купи інших, зникає необхідність робити періодичне перекладання непотрібних речей з одного місця в інше.

Спокій. Жити стає дійсно набагато спокійніше, коли точно знаєш, де що лежить у власному будинку.

Можливості. Вони починають виникати всюди – від нових магазинів, де ми знаходимо ті самі радуючі нас речі, до нових пропозицій про роботу і нових знайомств. Звільнивши місце в своєму будинку, ми тим самим готуємо себе до неймовірних змін у своєму житті.

Енергія. Вона стає концентрованішою і сильнішою. Ніщо нас більше не відволікає в нашому найближчому оточенні, і ми, нарешті, можемо замахнутися на більше!

Відпуск. Знову ж правильно звільнятись від речей, пов’язаних з нашими старими емоціями – обpазами, страхами, гoрем, – ми відпускаємо їх і починаємо жити далі з легкою душею і відкритим серцем.

Задоволення. Жити в прибраному будинку дуже приємно, і ця радість поступово поширюється на інші сфери нашого життя.

Люди. В життя починають приходити нові цікаві люди, набагато ближчими стають старі друзі і рідні. Просто тому що починаєш дивитися на них оновленим поглядом і більше цінувати їх присутність у своєму житті.

Повага. Не кожен може підтримувати такий порядок, і цей навик дійсно гідний поваги. Ми стаємо хорошим зразком для наслідування своїм дітям, так що спеціально їх вчити прибирання нам більше не доведеться.

Нові речі. Звичайно ж! Замість викинутих або розданих непотрібних речей приходять проходять нові з, здавалося б, зовсім несподіваних джерел і достатку! Вони ніби притягуються до тих речей, які відтепер оточують вас у власному будинку.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook