Город Дизайн

Які особливості має карниз під стелю? Розповідає Alser

Стильно оформлене вікно – одна з важливих складових інтер’єру. Тому тут потрібно врахувати кожну деталь. Якщо вікно залишити просто так, воно буде жахливо виглядати (навіть якщо встановлене пластикове). А ще вам буде постійно дошкуляти сонячне проміння, світло від ліхтарів чи погляди перехожих.

Без штор не обійтись. Але їх неможливо повісити, якщо відсутній карниз під стелю. Хоча деякі дивуються, чому саме цей варіант, а не настінний. Компанія «Алсер» якраз підготувала деяку цікаву інформацію про стельову модель.

Що варто знати про карнизи подібного типу?

Багато хто уже зустрічались з такою моделлю, але чому вигідно замовляти саме їх так і  не знають. Для цього варто познайомитись з деякими перевагами.

  • Подібна конструкція допоможе візуально зробити стелю вищою. А все через те, що карниз закріплений зверху.
  • Штори повністю затулять великі вікна, оскільки знаходяться під самою стелею. Ще одна перевага в тому, що холодне повітря не буде заважати, якщо ви відчините вікно для провітрювання.
  • Ви не будете хвилюватись, що сонячне проміння буде дошкуляти під час відпочинку. Просто тканина щільно закриває вікно.
  • Якщо є деякі недоліки в декорі, це хороший шанс його прикрити. Пам’ятайте, що штори будуть закривати всю стіну (в тому числі і кути), тому сюди не варто ставити деякі предмети інтер’єру (будуть зовсім непомітними).

Який варіант декору придбати?

З цим усім розібрались, а тепер потрібно підбирати карниз. Сучасний асортимент представлений величезною кількістю різноманітних моделей. Звісно, що тут так легко помилитись. Тому варто запам’ятати декілька моментів, які значно полегшать вибір.

  • Ви будете вішати тюль чи ще потрібні штори? Якщо лише один варіант декору, вибирайте класичну модель. Потрібні тюль і штори, тоді карниз має бути на декілька рядів.
  • Які саме штори зібрались чіпляти. Просто чим багатша тканина, тим більше вона важить. Не кожна конструкція витримає і деформується від такої ваги. Особливо це стосується струнних моделей.
  • Вирішіть з матеріалом. Дерево чи метал підходять найкраще. Якщо ж не будете вішати тяжкі конструкції, то і струнні теж можете розглядати. Що ж стосується профільних, то вони найдешевші і не підходять для довготривалого використання. Якщо вже потрібен бюджетний варіант, то краще пластикові.
  • Не забувайте про загальне оформлення кімнати. Кожна деталь повинна відповідати вибраному стилю. Тому приділіть увагу карнизу.

З урахуванням цих моментів підібрати достойну модель під стелю для оформлення вікна так просто. Тим паче компанія «Алсер» з усім допоможе. Додайте приміщенню трохи затишку та комфорту.

Дата публікації: 16.08.2019 img Поділитися