Город Садиба

Яке насіння обрати?

Оброблене гелем насіння має вищу схожість та енергію проростання. Дражоване насіння висівають тільки сухим. Інкрустоване висівають тільки сухим у вологий ґрунт.

Інкрустоване, дражоване, гелеве… Яке насіння обрати?

Зараз у продажу з’явилося багато видів обробленого насіння із відповідною позначкою на упаковці.

Дражоване насіння – це насіння, на яке нанесена спеціальна захисна та поживна оболонка, що складається з різних добрив та стимуляторів росту. Після висаджування кожна насінина отримує необхідний для нормального розвитку комплекс поживних речовин, завдяки цьому насіння сходить дружно і рівномірно. Окрім цього, насіння-драже набагато легше сіяти, адже воно більше в об’ємі (це важливо, наприклад, для такого дрібного насіння, як моркви). Його висівають тільки сухим (замочування зводить нанівець всі переваги обробки) у вологий ґрунт (щоб оболонка розчинилася і насіння проросло).

Інкрустоване насіння вкрите тонкою, переважно кольоровою оболонкою. На відміну від дражованого, інкрустоване насіння має натуральну величину. До складу покриття можуть входити речовини, які стимулюють ріст, інсектициди. Його висівають тільки сухим у вологий ґрунт.

Насіння в гелевій оболонці – знахідка для тих садівників, у яких бракує часу поливати посіви: гель, набрякаючи у ґрунті, утримує вологу. Оброблене гелем насіння має вищу схожість та енергію проростання.

Дата публікації: 26.02.2017 img Поділитися