холодильник

Як вибрати надійний холодильник стійкий до перепадів напруги

Які параметри та технічні характеристики є важливими при виборі холодильника? Як купити надійний холодильник, який прослужить багато років?

Купівля холодильника – відповідальна справа. Адже без цієї кухонної техніки неможливо уявити життя. Ми користуємося холодильником щодня, тому цей прилад має бути надійним. Якщо він вийде з ладу, це загрожує великими збитками, особливо коли холодильник має містку морозильну камеру, і ви там зберігаєте продукти про запас. У зв’язку з регулярними відключеннями електроенергії та можливими перепадами напруги у мережі, необхідно вибрати модель холодильника, який надійно прослужить упродовж багатьох років. Щоб дізнатися, які базові параметри та технічні характеристики є важливими при виборі холодильника, ми звернулися до спеціалістів в інтернет-магазин Samsungshop.

Основні критерії вибору холодильника

Нині у продажу дуже широкий асортимент холодильників, тому покупцю легко розгубитися. Перш ніж купити холодильник, потрібно дізнатися, на які характеристики варто звернути увагу, та обрати ту модель, яка максимально відповідає вашим потребам і підходить саме вам.

  • Місце розташування. Вбудований холодильник, який монтується у шафу або встановлюється під стільницю, чи такий, що стоїть окремо.
  • Кількість дверей: холодильник з однією, двома дверима або багатодверний. Дводверні моделі, в яких відокремлена морозильна камера більш практичні, адже морозильне відділення відкривається набагато рідше, і туди потрапляє менше теплого повітря.
  • Об’єм холодильника залежить від кількості членів сім’ї та розміру кухні. Об’єм підбирають із розрахунку 100-120 літрів плюс 60 літрів на кожну особу. Якщо плануєте заморожувати велику кількість продуктів про запас, обирайте модель з місткою морозильною камерою з шухлядами (ними користуватися зручніше, ніж полицями).
  • Керування: електромеханічне (температура регулюється вручну) або електронне (встановлюється за допомогою дисплею та клавіатури).
  • Система розморожування: No Frost (сухе заморожування, потребує розморожування найрідше), крапельне (іній утворюється на стінках, а в міру нагрівання тане і стікає у контейнер) або ручне (потрібно розморожувати вручну). Також можливий комбінований варіант: у холодильнику може бути одна система розморожування, а в морозильній камері інша.
  • Наявність додаткових функцій: швидке заморожування, суперохолодження, зона свіжості, зовнішній диспенсер для холодної, льодогенератор тощо.

Як вибрати економний, тихий і надійний холодильник

Коли ви визначилися з основними параметрами, яким має відповідати ваш новий холодильник, час звернути увагу на такі важливі характеристики, як економність, тиха робота і стійкість до перепадів напруги.

Буде холодильник економним чи ні, залежить від того, скільки електроенергії він споживає, тобто до якого класу енергоспоживання він належить. Цей показник маркують літерами від G (споживає найбільше електроенергії) до А+++ (суперекономний). На енергоспоживання холодильника впливають такі характеристики: об’єм та температура холодильника і морозильної камери, наявність системи No Frost, температура навколишнього середовища, якість ущільнювача на дверцятах та як часто їх відчиняють, завантаженість камер продуктами, температура продуктів, які кладете в холодильник або морозильну камеру тощо.

За гучність роботи холодильника відповідає компресор – серце холодильника – насос, який перекачує холодоагент по системі. Він може бути:

  1. звичайний поршневий (простий, дешевий, стійкий до перепадів напруги, витривалий, але гучний, малопродуктивний, має менший термін служби);
  2. інверторний (тихий, економний, довговічний, але більш чутливий до перепадів напруги і дорожчий);
  3. лінійний (високопродуктивний, стійкий до стрибків і коливань напруги, має довший термін служби, але досить шумний, циклічно вмикається/вимикається).

Зверніть увагу: холодильник може бути з одним компресором або двома компресорами окремо для кожної камери.

У час, коли часто вимикають світло та трапляються аварійні вимкнення, одна з важливих характеристик холодильника – захист від перепадів напруги. Навіть при короткочасних численних відключеннях холодильник з такою опцією буде довговічним і не вийде з ладу при стрибках напруги. Якщо обраний вами холодильник не має такої функції, обов’язково використовуйте стабілізатор або реле контролю напруги.

 

 

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook