Дім Майстер-клас

Як відчистити міжплиточні шви: 5 перевірених способів

Іноді, навіть якщо ми нічого не робимо, шви на плитці стають чорними, все важче стає відчистити їх від бруду. Але є декілька потужних народних засобів, які допоможуть легко з цим впоратись.

Аміак і гаряча вода

Цей засіб допоможе впоратися з брудом, який зазвичай накопичується в плиткових швах. Доцільно проводити ретельне очищення кожні 3 місяці (збігається зі зміною сезону), особливо в тих місцях, які знаходяться поблизу робочої зони плити або близько до води, де зазвичай накопичується більше жиру, пару і вологи. Аміак чудово дезенфікує оброблену зону. Коли чистите, відкрийте вікна для провітрювання.

Сода, оцет і гаряча вода

Ми вже говорили про вплив соди. Це ідеальне рішення для швів. Сода допомагає усунути будь-який бруд, а також продезінфікувати будь-яку поверхню і, звичайно ж, бруд, який може накопичуватися в швах, швидко усувається цим інгредієнтом. Вам просто потрібно змішати її з оцтом (також хорошим дезинфектором) і з дуже гарячою водою. Нанесіть безпосередньо на шви, а потім видаліть суміш зубною щіткою.

Відбілювач для дезинфекції та усунення грибка

Чи є кращий інгредієнт, більш дезинфікуючий поверхню, ніж відбілювач? Ну, це ще один з наших трюків, які не терплять невдачу при чищенні плиткових швів. Щоправда, має сильний запах, але його потужний ефект вартий того.

Що потрібно зробити, так це змішати луг у відрі з гарячою водою і нанести на шви плиток. Якщо вони дуже брудні, ви можете безпосередньо нанести відбілювач на шви без гарячої води. Ви побачите, який неймовірний результат виходить і попрощаєтеся з мікробами.

Джерело

Дата публікації: 19.07.2019 img Поділитися