Дім Садиба

Як в ломбардах оцінюють техніку

Швидко отримати гроші без зобов’язань на продукти, одяг або особистий бізнес допомагають мережі ломбардів, які беруть різні гаджети і виплачують кредит клієнтам.

Швидко отримати гроші без зобов’язань на продукти, одяг або особистий бізнес допомагають мережі ломбардів, які беруть різні гаджети і виплачують кредит клієнтам. Розглянемо принцип оцінки техніки і що впливає на кількість отриманих грошей.

Загальні відомості

Здати можна будь-яку техніку в робочі години, маючи при собі паспорт / права та ІПН. Неповнолітні громадяни не можуть скористатися послугами ломбарду. Термін застави на товар – від 1 до 35 днів з можливістю подальшої пролонгації: потрібно сплатити відсоток, щоб продовжити термін застави, після закінчення якого викупити річ вже не можна. Вартість викупу закладеної речі дорівнює сумі кредиту і відсотків за зберігання.

Всі ломбарди працюють на підставі ліцензії та закону «Про ломбарди». Відповідні документи повинні знаходитися в полі видимості клієнта.

Початкова ціна

Співробітник вивчає вартість нового товару, аналогом якого є принесена клієнтом річ. Якщо новий ноутбук коштує 10 тис. гривень, то кредит на закладений аналог в хорошому стані буде в межах 5-7 тис. гривень. Ринкова ціна впливає на верхню межу (кількість виплачених коштів клієнту), а нижній визначається станом девайса.

Зовнішній вигляд

Наявність відколів, тріщин, розбитого скла або частин корпусу при оцінці техніки на сайті https://zslombard.com.ua/ істотно знижує суму виплати, тому рекомендується перед здачею в ломбард подбати про чистку девайсів від пилу і бруду, а також замінити дешеві елементи.

Поганий стан дорогих елементів техніки, таких як екран і елементи введення інформації, знижує собівартість в кілька разів.

Комплектація

Нові гаджети від виробника йдуть в комплекті з допоміжними деталями: зарядними пристроями, перехідниками, навушниками, підставками і іншим. Вартість додаткових товарів входить в загальну ціну техніки, відповідно, при здачі в ломбард необхідно мати при собі зарядку або шнур підключення до монітора, щоб збільшити розмір кредиту.

Документація

Надання документів виключає варіант крадіжки пристрою, допомагає визначити час покупки, а також можливість скористатися гарантією, якщо вона не закінчилася. Документи збільшують цінність б/в продукції перед покупцем, у разі відмови від викупу з боку власника, тому обов’язково принесіть гарантійні талони, інструкцію та інші папери.

Звертайтеся в ломбарди, щоб швидко покращити фінансовий стан з можливістю викупу цінної техніки.

Дата публікації: 12.07.2019 img Поділитися