Дім Садиба

Як прикрасити дитячу кімнату за допомогою картин?

Крім традиційних сюжетів (герої казок, звірі тощо) у дитячі кімнати часто замовляють картини у вигляді карти.

Крім традиційних сюжетів (герої казок, звірі тощо) заслуженим попитом користуються дитячі картини «Карта». Таке полотно не тільки додасть затишку та незвичайності в будь-який інтер’єр, але і допоможе дитині гармонійно розвиватися і розширити уявлення про світ.

Безперечною перевагою таких зображень є їх універсальність. Вони підійдуть як для кімнати учня молодшої школи, так і для студента. Завдяки цьому інтер’єр кімнати завжди буде виглядати сучасно і доречно. Картини з картою або містом також вдале рішення для приміщення, де проживають двоє дітей різного віку.

Картини в кімнату «Карта»: види та особливості

Психологи рекомендують використання мап в інтер’єрі, коли дитині виповниться 6-7 років. У більш ранньому віці малюк не здатен сприйняти належним чином подібне зображення. А от картини в кімнаті школяра будуть спонукати його до пізнання навколишнього, ненав’язливо допоможуть закріпити географічні назви тощо. Цікавою стане і гра «Відгадай місто» та інші подібні.

Відомі виробники пропонують безліч варіацій географічних тематик:

  • карти світу
  • мапи України
  • карти українських міст

Картини можуть імітувати вінтажні мапи мандрівників, сучасне піксельне зображення або ж мати традиційний вигляд. Цікаво виглядають векторні картинки. За бажанням можна замовити ексклюзивну тематичну карту, з врахуванням захоплень конкретної дитини. Це може бути мапа з локаціями відомих розважальних центрів для дітей по всій Європі, карта з видами національних смаколиків або тваринами-символами різних країн.

В інтернет-магазині «Арт-Холст» (https://art-holst.com.ua/uk/) можна замовити картини в дитячу з зображенням будь-якої локації українських міст і куточків природи. Серед найбільш популярних зображень: знаменитий одеський маяк, озеро Синевір, величні Карпати, затишна набережну Дніпра, столичний Хрещатик і стара частина Львова.

Картини з картою в дитячій: варіанти розташування

Зазвичай дитячі картини з мапою розташовують поряд зі спальним місцем або письмовим столом. Покривала або ж пуфики з принтом «мапа світу» вдало доповнять інтер’єр. Знайомимо вас з топом цікавих ідей:

  • Картини в кімнату, яка виконана в морському стилі, краще добирати в блакитно-білій гамі. Вдалим доповненням стануть підвісні крісла або навіть гамак, глобус, морські мушлі.
  • Екзотичний куточок для ігор – прекрасне місце для уявних подорожей до спекотної Африки або Америки. Придбайте ігрову палатку у вигляді індіанського вігваму, а також підберіть полотно у вантажній манері.
  • Якщо ваша син чи донька займаються музикою, мотивувати юного таланта підкорити світ буде мапа на стіні, поряд з музичним інструментом. Аналогічний прийом доречний для облаштування спортивного куточка майбутньої «зірки» боксу чи гімнастики. Підсвідомо такі картини в кімнаті будуть нагадувати дитині про високу та шляхетну мету.

Для помешкання у класичному стилі краще віддати перевагу мапам в традиційній чи вантажній манері. Для підлітків оригінальним рішенням стануть напрямки «лофт», «мінімалізм», «фьюжн» або «хай-тек» з піксельним або векторним зображенням. Широкий асортимент пропозицій створює ідеальні умови для втілення найсміливіших задумів. Обирайте власний варіант!

Дата публікації: 14.06.2022 img Поділитися