Город Квітник

Як правильно готувати добрива без хімії

Важливо будь-які препарати, у тому числі так звані народні (настої, відвари і пудри), правильно готувати і застосовувати. Тоді вони працюватимуть.

Багато господарів відмовляється використовувати хімію на своєму городі. Мовляв, навіщо самим себе труїти? Тому користуються дідівськими методами боротьби з хворобами та шкідниками. Проте вони не завжди працюють. Важливо будь-які препарати, у тому числі так звані народні (настої, відвари і пудри), правильно готувати і застосовувати. Тоді вони працюватимуть.

• Настої і відвари швидко псуються, особливо влітку. Найкраще готувати їх незадовго до використання. Концентровані розчини перед використанням слід розбавляти водою до потрібної концентрації.

• Більшість рослин для відварів краще збирати у фазу бутонізації та цвітіння – у цей час вони найбільш токсичні. Заготовляти у стадії спокою (восени або напровесні) треба коріння.

• Для кращого прилипання в розчин при обприскуванні слід додавати мило або миючий засіб. Розчин добре перемішати.

• При використанні відварів, настоїв, треба пам’ятати, що до бажаного результату призводить лише багаторазове застосування.

• При розмелі рослин в порошки та обпилюванні рослин порошками слід захищати ніс і рот респіраторами, вологим рушником або марлею.

Дата публікації: 26.07.2018 img Поділитися