Город Квітник

Як правильно готувати натуральні добрива без хімії

Важливо будь-які препарати, у тому числі так звані народні (настої, відвари і пудри), правильно готувати і застосовувати. Тоді вони працюватимуть.

Багато господарів відмовляється використовувати хімію на своєму городі. Мовляв, навіщо самим себе труїти? Тому користуються дідівськими методами боротьби з хворобами та шкідниками. Проте вони не завжди працюють. Важливо будь-які препарати, у тому числі так звані народні (настої, відвари і пудри), правильно готувати і застосовувати. Тоді вони працюватимуть.

  • Настої і відвари швидко псуються, особливо влітку. Найкраще готувати їх незадовго до використання. Концентровані розчини перед використанням слід розбавляти водою до потрібної концентрації.
  • Більшість рослин для відварів краще збирати у фазу бутонізації та цвітіння – у цей час вони найбільш токсичні. Заготовляти у стадії спокою (восени або напровесні) треба коріння.
  • Для кращого прилипання в розчин при обприскуванні слід додавати мило або миючий засіб. Розчин добре перемішати.
  • При використанні відварів, настоїв, треба пам’ятати, що до бажаного результату призводить лише багаторазове застосування.
  • При розмелюванні рослин в порошки та обпилюванні рослин порошками слід захищати ніс і рот респіраторами, вологим рушником або марлею.

Нітроамофоска: як і скільки вносити під овочі, дерева, кущі та квіти

Коли використовувати сироватку на городі? Дуже цінне добриво

Дата публікації: 16.06.2022 img Поділитися