Вазони Садиба

Як перевірити насіння на схожість

Розпочинається час для садових справ й час для приготування посівного матеріалу. Перед тим, як використовувати насіння для посіву, варто перевірити його схожість, щоб потім не виявилось, що насіння не придатне. Якщо ви придбали насіння у спеціальному магазині, скоріше за все воно буде гарної якості.

Перед придбанням посівного матеріалу, варто ознайомитися з відгуками, виробником та дізнатись скільки часу цей виробник знаходиться на ринку, тобто рекомендації.

Перевірити схожість можна у домашніх умовах. Як це зробити?

Кілька насінин дістаньте з пакета та висійте у ґрунт. Якщо насіння зійде, як вказано на упаковці – значить все добре. Таке насіння сміливо можна купувати та не боятись про втрати.

Можна взяти домашнє насіння. Візьміть по десять насінин кожного сорту та висійте у землю. Якщо половина насіння зійде – воно гарне для посіву та дасть гарний врожай. Якщо більша частина зійде, значить вам дуже пощастило й ви щасливчик. Ваше насіння гарної якості й буде давати сходи ще кілька років.

У наш час кожна фірма намагається зарекомендувати себе з кращої сторони. Вони роблять все для того, щоб люди купували насіння їхньої фірми. Зазвичай свою продукцію вони пропонують у спеціалізованих магазинах.

Є представники, які вважаються приватними садівниками – любителями. Насіння у них якісне й вони, також мають гарну схожість.

А вірити тим людям, які торгують насінням на стихійних ринках не дадуть вам гарантії про схожість насіння.

Дата публікації: 15.02.2022 img Поділитися