Як доглядати за пластиковими вікнами, щоб вони довго прослужили

Просто періодично мити пластикові вікна – мало. Вони потребують особливого догляду, про який багато хто не знає.

Профілі для пластикових вікон роблять на основі ПВХ (полівінілхлориду). Його виготовляють із природної сировини: солі і нафти. Він хімічно нейтральний, тобто не вступає в реакцію з повітрям чи вологою.

Однак навіть такий невибагливий матеріал, як ПВХ, вимагає особливого догляду. Дотримуючись рекомендацій фахівців компанії “Вікна Волині”, ви зможете радіти своїм вікнам довгі роки, приділяючи їм мінімум часу.

ПРОФІЛЬ чистити слід або за допомогою звичайного мильного розчину, або використовувати спеціальні засоби, що не містять розчинників, абразивних речовин чи ацетону.

ГУМОВІ УЩІЛЬНЮВАЧІ. Для збереження їхньої еластичності треба один-два рази на рік очищати їх від бруду й обробляти олівцем або спреєм на основі силіконового мастила. У такому разі ущільнення надовго збережуть здатність затримувати будь-які протяги і зливи.

ФУРНІТУРА. Вона дозволяє стулкам легко відкриватися і закриватися в потрібному напрямку. Для догляду за фурнітурою слід використовувати засоби, що не руйнують захист від корозії. Два рази в рік при зміні сезону варто змащувати всі рухомі складові частини мастилом, що не містить кислот або смол.

ПРОВІТРЮВАННЯ має бути регулярним. Вікна з ПВХ вирізняються високою щільністю і в закритому стані пропускають дуже мало повітря. Таким чином, у приміщеннях, особливо на кухні під час готування, накопичується волога. У вигляді конденсату іноді вона може осідати на найхолодніших ділянках вікна – склопакетах. Щоб цього не траплялося, треба провітрювати приміщення три рази в день по 15 хвилин, відчинивши вікно навстіж.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook