Квітник Садиба

Як десерт: які квіти пахнуть шоколадом та ваніллю

Деякі квіти мають незвичайні запахи. Наприклад, пахнуть шоколадом і ваніллю. Вони підходять для оформлення клумб і квітників, декору балконів і терас. 

Квіти люблять не тільки за красу. Багато з них мають неймовірно приємний аромат. Але деякі квіти мають незвичайні запахи. Наприклад, пахнуть шоколадом і ваніллю. Вони підходять для оформлення клумб і квітників, декору балконів і терас.

Берландіера ліровидна (Berlandiera lyrata) дуже гарно і сильно пахне шоколадом, при цьому зовсім невибаглива до ґрунту. Її часто називають шоколадною квіткою, шоколадною ромашкою або маргариткою. Найінтенсивніший аромат у квітів зранку. Її потрібно садити у добре освітленому місці і не переливати. Вирощувати можна як у горщику, так і квітнику.

Космею криваво-червону (Cosmos atrosanguineus) ще називають шоколадною космеєю за незвичайний аромат квітів, що нагадує шоколад. Її можна вирощувати у теплих місцях з пухким ґрунтом, але вона боїться заморозків.

Акебію п’ятірну (Akebia quinata) називають шоколадною ліаною завдяки аромату квітів. Ця рослина любить яскраве світло, пи цьому стійка до перепадів температури. Її можна вирощувати у квітнику, а також на у контейнерах на балконах і терасах. Ця рослина є природним інсектицидом і здатна відлякувати шкідників.

Магонія падуболиста (Мahonia aquifolia) – невеликий кущ, квіти якого пахнуть молочним шоколадом. Ця рослина невибаглива, стійка до морозів, посухи і затінення. Але красивою буде при хорошому освітленні.


Портландія великоквіткова (Portlandia grandiflora) має квіти, схожі на дзвіночки, які пахнуть шоколадом, особливо інтенсивно – вночі. Це досить вибаглива рослина, яку складно знайти у продажу.

Геліотроп перуанський деревовидний (Heliotropium peruvianum) – кущ з бузковими і фіолетовими квітами, які дуже приємно пахнуть медом і ваніллю. Ці квіти, як соняхи, упродовж дня повертаються за сонцем. Рослина потребує багато світла і тепла, а також любить досить вологе повітря.

Дата публікації: 25.03.2021 img Поділитися