Підлітковий вік — це час активного розвитку мозку, і хоча підлітки можуть здаватися непередбачуваними чи некерованими, це природна частина їхнього росту і розвитку. Розуміння цих змін допоможе батькам.
Поверни собі голос. Поверни свої почуття. Почни знову відчувати себе і чути себе. Бо ти маєш право на це. І ти цього заслуговуєш.
Як навчити підлітка підтримувати порядок без сварок і нервів? У цій статті — прості стратегії, які допоможуть вам домовлятися з дитиною ефективно і спокійно.
Іноді наймудріший вчинок — це просто відступити і не продовжувати суперечку. Не тому, що ти слабкий, а тому, що ти розумієш: деякі люди ще не готові почути правду — і це вже не твоя відповідальність.
Використовуючи ці прості запитання, ви зможете не лише краще зрозуміти свою дитину, але й підтримати її та формувати здорові стосунки на довгі роки.
Навіть в самій дружній родині трапляються сварки і конфлікти. Найголовніше — не дати скандалу розгорітися, бо пройшовши певну точку, він може стати неконтрольованим. Простіше загасити його на самому початку, ніж потім зализувати рани і відновлювати руїни. Ось як це можна зробити.
Чекання на близьку людину, яка на фронті, — це тяжкий шлях, сповнений сумнівів, страхів і самотності. У цій статті про те, як можна бути підтримкою та опорою для тих, хто чекає.
Чули такий вислів: сила є, воля є, а сили волі немає? Так от силу волі можна зміцнювати, турбуючись про себе. А потім вона допоможе вам вистояти у складні часи.
Все життя мама виділяла Мілу. Вона з неї пилинки здувала, а до Аліни пред’являла явно завищені вимоги. А якось зізналася: молодшу дочку Мілу народила 30 років тому не від чоловіка, а від коханця...
Сократ, великий філософ і багатодітний тато, обожнював вийти на площу і поставити складне питання своїм сучасникам. Одне з таких питань я спробувала винести на загальне обговорення в наші дні. Ось що з цього вийшло...