Сім дуже корисних лайфхаків для дому, які спрощують життя

Деякі повсякденні речі, як-то заплутані дроти, змішані прикраси, шерсть від кота чи собаки, дуже дратують і забирають багато сил. Ми підкажемо, як швидко привести все до ладу і більше не нервувати!

  1. Щоб ваші вазони були политі навіть тоді, коли ви у відрядженні або у відпустці (чи просто забуваєте їх вчасно поливати),  скористайтеся таким лайфхаком. Наповніть пляшку водою, закрийте пластиковим корком (у ньому треба заздалегідь зробити дірочку, щоб вода поволі просочувалася), переверніть догори ногами і встроміть у вазон. Така система поливу значно спростить догляд за кімнатними рослинами.

2. Наклейте до молотка магніт – і цвяхи завжди будуть під рукою. Та й позбирати їх, якщо раптом розсиплються, буде набагато простіше!

3. Якщо плануєте щось пофарбувати і хочете, щоб руки залишилися чистими, обов’язково візьміть цей лайфхак на замітку. Завдяки кришці можна фарбувати навіть без рукавичок: ні крапля фарби не потрапить на руки!

4. Любите прикраси, але не любите їх складати, а потім шукати потрібний аксесуар? Повісьте на стіну стару тенісну ракетку – й отримаєте подвійне рішення: органайзер й оригінальний декор.

5. Що може бути гірше, ніж розплутувати новорічні гірлянди? Щоб це більше вас не нервувало і не забирало безцінного передсвяткового часу, скористайтеся таким лайфхаком. І ваші гірлянди завжди будуть в порядку!

6. Якщо у вас є домашній улюбленець, цей лайфхак точно стане вам у пригоді. За допомогою гумового скребка для вікон дуже просто видалити шерсть кота або собаки з килима або оббивки дивану. Спробуйте, це дійсно дуже просто та ефективно!

7. Заплутані дроти, кабелі, штекери – вічна проблема. Канцелярські біндери допоможуть навести лад. Потрібний дріт завжди буде у вас під рукою і не доведеться нічого розплутувати!

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook