Вазони Садиба

Що зробити, щоб фіалка знову квітнула

Фіалки перестали квітнути? Ось що робити і чому це відбувається…

Це відбувається через неправильно вибране місце на підвіконні, недостатньому освітленні та перезволоженні ґрунту в якому вона росте.

Не можна упродовж року залишати квітку на тому самому підвіконні. Наприклад, взимку на північній стороні, бо вона буде страждати від нестачі світла, а якщо влітку поставити її на південному вікні, то вона починає страждати від надлишку сонячного світла. Тому, правильно буде ставити горщики з фіалками взимку на південній чи південно-західній стороні, а влітку – на північній чи північно-східній стороні оселі.

Вода для поливу має бути чистою й відстояною. Поливають квітку через піддон, а не ллють воду на саму фіалку. Вони не люблять сухість, але й зайвої вологи не переносять. Ці рослини обожнюють пухку землю, щоб їхнє коріння отримувало достатню кількість кисню.

Ставити фіалки в місці протягів не можна, а температура в приміщенні де вони ростуть має бути в межах +21..+25°C. Щоб квітка активно цвіла, їй потрібно забезпечити обмежений простір. Для цього горщики підбирають діаметром 9 см не більше. Це активізує ріст дочірніх розеток та пасинків.

Дата публікації: 14.02.2022 img Поділитися