Що треба зробити, аби герань цвіла усе літо

Під час карантину у мене з’явилося багато часу для нових хобі. Біля дому я маю невеличку ділянку. Її і вирішила віддати під квіти. Які саме довго обирати не довелося. Мої найулюбленіші — герані. От тільки цвісти ці примхливі квіточки не завжди хотіли. Моя подруга флорист розповіла мені чому. Я спробувала її рецепти і була вражена. Тепер розкажу вам про ці добрива.

 

Щоб цвіла і в будинку, і на клумбі 

Досягти цвітіння цієї квітки цілий рік можливо. Насправді за пеларгоніями (друга назва герані) доглядати легко. Ці рослини без проблем цвітуть за будь-якої погоди і температури вище 12 градусів.

Садівники називають цю квітку «універсальним бійцем». Воно і зрозуміло. Герань цвіте і на клумбах, і в домі — одним словом де забажаєте.

Для герані більш комфортна посуха, ніж надмірна вологість, через яку гниє коріння. Але якщо допустити сильне пересихання грунту, то можуть пропасти квіти. Якщо в приміщенні тепло, полив можна здійснювати щодня. Але звертай увагу, щоб добре просихав верхній шар грунту.

Якщо він не встигає висихати — скороти полив до 2-3 разів на тиждень. Ознаки надмірного поливу стануть видні відразу: мляві мляві листя, які іноді покриваються пліснявою.

Щоб запустити процес безперервного цвітіння, потрібно вдатися до перевіреного способу — підгодівлі рослини. Жорстка «дієта», коли рослина тривалий час потерпає від браку поживних речовин, зазвичай призводить до захворювання, адже сил для опору у рослини немає.

Підживлення на дріжджах

Цвітіння триватиме практично цілий рік, якщо підгодовувати його цим чудовим еліксиром.

А ось і склад: 2,7 літра води, 100 грам дріжджів і півсклянки цукру. У трилітрову банку залий 2,6-2,7 літра відстояною води без хлору. Розведи в теплій воді дріжджі, після чого додай їх в банку разом з цукром. Накрий банку марлею і тримай в теплі, час від часу збовтуючи вміст.

Розчин буде готовий, коли закінчиться бродіння. Після цього один стакан розведи в 10 літрах води і поливай свою герань по 1 склянці, один раз в два тижні.

Герань дуже любить різні мінеральні та органічні добавки. Коли герань знаходиться в стадії активного цвітіння, необхідно в воду додавати добрива на основі фосфору і калію. Завдяки таким добавкам квіти герані завжди будуть виглядати здоровим і доглянутим. Також дуже хорошою підживленням можна вважати воду з йодом: 1 крапля йоду на 1 літр води.

Квітникарі радять обприскувати листки герані настоянкою цибулиння. У грунт також варто додати лушпиння цибулі разом з підгодівлею при кожному поливі.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook