Вазони Садиба

Рослини для кабінету: драцена – до прибутку, а плющ захистить від заздрісників

Навіть у такій простій справі, як вибір рослин для робочого кабінету, є свої секрети. Не помиліться, кому дарувати папороть, а кому азалію.

Герань, азалія, бегонія допомагають досягти успіху й загартувати характер. Герань пом’якшує агресію, гнів і допомагає розвинути почуття гумору. Азалія потрібна тим, хто боїться взятися за відповідальну справу. Бегонія впорядковує спілкування, не дозволяє розмові перетворитися на балаканину, додає швидкості й кмітливості.

Традесканції, папороть, перисті пальми, плющі допомагають підтримувати дружні стосунки між людьми. Традесканція, незважаючи на всі марновірства, не дасть перетворитися вам на заздрісника або зробити трагедію з дрібниці.

Папороть максималістам допомагає знайти відчуття міри й не втратити розум, розвинути відчуття такту.

Пальми організовують людей.

Плющ тамує заздрощі й образи.

Кактуси нейтралізують лють і гнів, потрібні там, де характер людини непередбачуваний. Вони так само заспокоюють вразливих і не дають виношувати плани помсти. Кактуси допомагають підключати до емоцій логіку.

Драцена не дає впасти в песимізм, заспокоює метушливих, допомагає досягнути стабільного прибутку в бізнесі.

Допомагають успішно виконувати роботу і просто потрібні в кабінеті будь-якого начальника юки й фікуси. Зібратися із силами у важку хвилину, створити потрібну атмосферу для відвертої розмови, бути впевненим у собі допоможе юка у вашому кабінеті. Фікус розвиває ентузіазм і допоможе зосередитися на головному.

Дата публікації: 17.07.2017 img Поділитися