Поїхати-побачити: 5 небанальних місць, які зачарують своєю красою

Україна прекрасна! Обов'язково відвідайте ці місця! Вони зачарують вас своєю красою.

1. Гора Жандарм (Закарпатська область)

Відпочинок в Україні: 5 небанальних місць, які зачарують своєю красою - фото 414646

На території одного з високогірних лижних курортів України – Драгобрат – розташовані дві однойменні вершини: Перший і Другий Жандарм. Ці гори входять до складу масиву Свидовець. Висота Жандарма Першого становить приблизно +1763 метри над рівнем моря, і з її верхньої точки в гарну погоду видно Говерлу. Друга гора заввишки +1780 метрів.

Як добратися: з села Ясіня до села Бистриця (відстань 70 кілометрів) або з Драгобрату до Рахова (40 кілометрів).

2. Кар’єр ІнГЗК (Дніпропетровська область)

Відпочинок в Україні: 5 небанальних місць, які зачарують своєю красою - фото 414647

Кар’єр Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату є одним із найпотужніших кар’єрів не лише України, а і Європи. Його глибина становить 426 метрів, а створений він був у 1955 році. За рік тут добувають близько 38 млн тонн залізної руди.

Кар’єр ІнГЗК відомий не тільки своєю потужністю, але й своєю красою. Тут можна побачити величезну кількість різних гірських порід, завдяки чому кар’єр переливається безліччю різноманітних відтінків. Насолодитись цим видовищем можна на оглядовому майданчику.

Адреса: місто Кривий Ріг, вул. Рудна, 47.

3. Бакота (Хмельницька область)

Бакота – бажане місце – Блог про тури Україною

Майже 40 років тому село Бакота затопили через будівництво Дністровського гідровузла. Зараз ця територія входить до Національного природного парку Подільські Товтри та щороку приваблює все більше закоханих у природу мандрівників.

У Бакоті поки що немає жодної інфраструктури для туристів, проте це чудове місце для ночівлі в наметі: тут можна насолоджуватися мальовничими краєвидами, купатися, кататись на човні та споглядати розкішні заходи сонця. Крім самої затоки, рекомендуємо вам відвідати руїни скельного монастиря, поруч з яким є оглядовий майданчик.

Як доїхати. До Бакоти із Кам’янця-Подільського близько 50 км, тому найзручніше, зрозуміло, їхати власним авто, але можна і громадським транспортом. На маршрутці вам потрібно дістатися до Старої Ушиці, а водій підкаже, де саме вийти (їхати близько години). Від зупинки потрібно буде подолати ще 3 км до місця призначення.

4. Білі Скелі (Миколаївська область)

Відпочинок в Україні: 5 небанальних місць, які зачарують своєю красою - фото 414653

Це прекрасне місце серед Актовського каньйону справді можна назвати раєм для естетів. Скелі тут сягають 100 метрів у висоту і разом із річками та водоймами утворюють унікальну заповідну зону зі своїм мікрокліматом.

Хоча інфраструктури тут немає, проте вона вам і не потрібна. Уявіть ідилію: ви, намет та з одного боку білі скелі, а з іншого – водойма та природні скелі Бузького гарду. На згадку про відвідини цього місця у вас залишаться фантастичні знімки, які зберуть максимально багато лайків.

Як доїхати. Громадським транспортом: поїздом (одеський напрямок) або автобусом (є рейси з Миколаєва, Одеси, Києва) до міста Вознесенськ, звідти маршруткою до села Трикрати. На авто: по миколаївській трасі в сторону Вознесенська, перед ним (якщо їхати з Києва чи з заходу) або після (якщо їдете зі сходу) повернути за вказівником на Трикрати. Заїхати у сам каньйон машиною не вдасться, тому її доведеться залишити.

5. Тараканівський форт (Рівненська область)

DepositPhotos - фото 414662

Форт, розташований поблизу села Тараканів Дубенського району Рівненської області, вважається однією з найбільш оригінальних та водночас містичних архітектурних пам’яток часів Першої світової війни. Попри відносно “молодий” вік, складається враження, що ця будівля дійшла до нас з часів Середньовіччя: могутні стіни потріскалися, виступаюча цегла створила неповторний барельєф, все заросло пишними рослинами і високою травою.

У Тараканівському форті відбувалося багато битв і відгомін цих подій сягає сьогодення. Місцеві жителі говорять про те, що вночі тут чутно потойбічні звуки та навіть видно тіні людей. Та якщо вас не лякає містика і при цьому захоплює дика архітектура – ласкаво просимо.

Як доїхати. Через Тараканів проходить автомобільна дорога Київ – Чоп, а в Дубні зупиняються електрички з Рівного, Львова і пасажирські потяги з Києва, Харкова, Дніпра, Ужгорода. До Тараканова можна взяти таксі або пройтись пішки. Щоб не заблукати, дорогу краще розпитати в місцевих жителів.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook