Підтяжка обличчя без пластичної операції та уколів? Тепер це можливо!

Хто не мріє омолодити обличчя, позбутися зморшок, підтягнути шкіру? Але швидко, без пластичної операції та уколів! Тепер це можливо завдяки інноваційній процедурі ультразвукового ліфтингу.

Що таке smas-ліфтинг

Smas-ліфтинг – це омолоджувальна процедура, яка за допомогою ультразвуку дає можливість підтягнути обличчя без операції та інших інвазивних методів, зокрема, уколів краси, філерів, біоармування, ліпосакції тощо. Лише одна процедура smas-ліфтингу гарантує стійку підтяжку шкіри обличчя і тіла без пошкодження шкіри, ускладнень і тривалої реабілітації.

SMAS (Superficial Musculo-Aponeurotic System) перекладається з англійської як поверхнева м’язово-апоневротична система, тобто тканини та зв’язки, які формують каркас обличчя. Доки в організмі продукується достатня кількість еластину та колагену, обличчя підтягнуте, має гарні контури, сяє молодістю. Однак після 25 років організм синтезує цих речовин дедалі менше, і каркас починає просідати: з’являються зморшки, контур обличчя стає нечітким, шкіра втрачає пружність і тонус, з’являється птоз, друге підборіддя та інші ознаки вікових змін.

Усі ці недоліки можна усунути за допомогою smas-ліфтингу. Ця омолоджувальна косметологічна процедура базується на дії сфокусованих ультразвукових хвиль, що проникають у шкіру і там запускають коагуляцію білкових волокон колагену та еластину, що призводить до миттєвого ліфтингу. Окрім того, ультразвук запускає процес руйнування жирових клітин.

Безопераційна підтяжка обличчя у Львові (детальніше читайте тут: https://tetyanalutsyk.com.ua/smas-lifting)– це унікальна омолоджувальна процедура для тих, хто боїться операцій, наркозу та уколів, а також хоче отримати швидкий результат.

Кому варто зробити smas-ліфтинг

Якщо ваше обличчя втратило чіткий контур , з’явилося друге підборіддя, навколо рота та очей стали помітні зморшки, шкіра на обличчі, шиї та у зоні декольте втратила пружність, і ви прагнете повернути собі молодість, але не вдаючись до послуг пластичних хірургів, smas-ліфтинг – це те, що вам потрібно.

Завдяки smas-ліфтингу можна досягти миттєвого підвищення пружності шкіри з пролонгованим ефектом, розгладити зморшки, зруйнувати підшкірний жир, скоригувати овал обличчя. Це можливість лише за одну процедуру без порізів, шрамів і синців та абсолютно безболісно позбутися зайвих років і повернути сяяння своєму обличчю. Омолоджувати можна не тільки обличчя (делікатні ділянки навколо очей і рота), а й шию та декольте.

Утриматися від smas-ліфтингу варто під час вагітності і годування груддю, людям із кардіостимулятором, цукровим діабетом у стадії загострення, онкологією, порушенням згортання крові, ранами на шкірі та серйозними розладами нервової системи.

Найкращі результати показує процедура smas-ліфтингу у пацієнтів у віці до 50 років. Тоді ультразвукове омолодження максимально ефективне.

Як відбувається процедура і де її можна зробити

Smas-ліфтинг здійснють за допомогою апарату Ulthera, який зробив революцію у сфера апаратної косметології та естетичної медицини. Цей прилад генерує сфокусований ультразвук високої інтенсивності, який проникає у тканини і забезпечує комплексну дію на волокна колагену та еластину і миттєво підтягує шкіру обличчя і тіла. Апарат Ulthera сертифікований американською асоціацією FDA. Зауважте: клініка, яка використовує такий апарат повинна мати підтвердження його оригінальності – кристал від Ulthera.

Перед проведенням процедури пацієнт приходить на консультацію до косметолога для визначення зон, які потребують корекції. Для підтяжки обличчя достатньо однієї процедури, до якої готуватися не потрібно.

У день проведення ліфтингу лікар у очищає шкіру, спеціальним маркером наносить розмітку, дезінфікує ці ділянки шкіри. За 30 хв до проведення процедури на шкіру наносять охолоджувальний гель. Залежно від зони сеанс smas-ліфтингу триває від 30 хв до 1 год, процедура абсолютно безболісна.

Далі шкіру очищають і наносять заспокійливий засіб. Через 10 хв шкіру витирають – і можна йти додому і повертатися до звичного способу життя. Часу на реабілітацію не потрібно: легке почервоніння минає через 30 хв, а ускладнень не виникає.

Робити цю процедуру можна у будь-яку пору року. Ефект від smas-ліфтингу видно одразу, а максимальний результат досягається через 6 місяців.

Джерело: “Косметологія Тетяни Луцик у Львові” https://tetyanalutsyk.com.ua/

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook