Дім Садиба

Паліть удома лавровий лист. І ось чому…

Кожний будинок має свій аромат. У когось він пахне парфумами або кавою, у інших же домашньою їжею або теплим молоком.

Але бувають домівки, в яких присутній запах неймовірної свіжості і чистоти. При цьому ви відчуваєте себе там дуже затишно, так як це не штучний запах освіжувача повітря.

Дуже може бути, що ці люди знають спосіб, яким користувалися стародавні греки і римляни. Вони застосовували лавровий лист не тільки в кулінарії, але і використовували його для очищення приміщень від неприємних запахів і вогкості. Для цього вони підпалювали лаврове листя…

До речі, якщо проробляти таку процедуру часто, можна позбутися не тільки від запаху, але і запобігти деяким хворобам і поліпшити самопочуття. Доведено, що запах лаврового листа діє на організм заспокійливо.

Лавровий лист здатний запобігти нападам епілепсії, побороти стрес, втому і безсоння. Це пов’язано з тим, що в цій прянощі містяться цинеол і специфічні ефірні масла, які звільняють дихальні шляхи і сприяють розслабленню всього організму.

Щоб відчути на собі розслаблюючий ефект вже через 10 хвилин, підпаліть пару сухих лаврових листів над підходящою ємністю. Через деякий час ви відчуєте приємний запах, яким наповниться кімната.

До речі, лавровий лист вважається символом чистоти, успіху і перемоги. Магічні властивості рослини були помічені ще в давнину. З лавровим листом проводилися різні ритуали для виконання бажань. До тепер деякі люди зберігають біля вхідних дверей гілку лавра як оберіг.

Крім того, лаврове листя є надзвичайно ефективними в боротьбі з тарганами. Їх запах відлякує тарганів. Ви можете використовувати його сухим або свіжим, але для кращого ефекту, використовуйте сухе листя, так як його запах сильніший.

Дата публікації: 22.04.2020 img Поділитися