Відпочинок Сім'я

Наскільки ви конфліктні і емоційні згідно зі знаком Зодіаку

Характери у всіх різні, а значить і емоції, які ми вихлюпуємо в навколишній світ, теж помітно відрізняються. Вони впливають на спосіб мислення, формують поведінку і примушують навколишніх сприймати нас певним чином.

Наприклад, ми заздалегідь знаємо, що не варто жартувати з людиною, яка не розуміє жартів, не варто грубіянити вразливим людям або підбурювати того, хто спалахує наче сірник.

Мудрі люди кажуть: «Емоційним бути непогано. Погано, коли емоції беруть гору». Що цікаво, емоційну людину легко можна відрізнити за знаком Зодіаку. Спробуємо розібратися, кому з нас підвищена емоційність заважає відчувати себе щасливим, а кому варто було б навчитися випускати власні емоції.

Овен

Овни відносяться до тієї категорії людей, у яких емоції візьмуть гору над розумом. Ці особистості роздмухують конфлікт з найменшого непорозуміння, абсолютно не погоджуючись на компроміси, і не думаючи, до чого може привести подібна поведінка. Овен не буде терпіти глузувань, не пробачить, якщо зачеплять його самолюбство, і ніколи не буде робити щось проти своєї волі. Подібні спроби викликають миттєву агресію підопічного Марса. Але, зарази справедливості, Овен швидко остигає, починаючи аналізувати ситуацію і усвідомлювати свої помилки. Нерідко йому доводиться вибачатися за свою нестриманість перед людьми, яких він, ненароком ображає.

 

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 00-204.jpg

Телець

Тельці — закриті особистості, які не звикли пускати сторонніх у своє життя без особливої ​​на те потреби. Від навколишніх вони відгороджуються міцним муром, воліючи переживати емоції всередині себе, а не виставляти їх на загальний огляд. Підопічні Венери впевнені, що підвищена емоційність — це слабкість людини, якою в будь-який момент можуть скористатися недоброзичливці. Однак у всіх є межа і якщо довго тиснути на Тельця, одного разу він «вибухає», виплескуючи весь накопичений негатив на свого кривдника. Доводити підопічного Венери до такого стану небезпечно, адже у хвилини агресії Телець перестає контролювати себе.

Близнюки

Близнюки — неконфліктні, але при цьому надзвичайно емоційні особистості. Вони не сприймають агресії, а свої емоції звикли вихлюпувати в спілкуванні. Особистості даного знака просто обожнюють спілкуватися з навколишніми, отримуючи справжнє задоволення від обміну інформацією, думками і враженнями. На агресію ця людина вважає за краще не реагувати, часто замовкаючи у відповідь на потік негативу. Але надалі з людиною, яка їх образила, особистості керовані Меркурієм, спілкуватися не будуть. Більш того, свою образу і гнів вони можуть трансформувати в помсту, яка обіцяє бути дуже підступною.

Рак

Раки — емоційні особистості, проте звикли висловлювати свої емоції не так, як це роблять навколишні. Вони тягнуться до людей, дарують їм свою турботу і намагаються бути максимально відкритими для своїх близьких. Але якщо людина не відповідає Раку взаємністю, той починає страждати і робити з себе жертву. Взагалі, емоційність представників даного знаку в більшості своїй має негативний заряд. Раки образливі і плаксиві, вони звикли страждати і тягнуться не до людини, яка їх відкидає, а до того, хто вислухає і пошкодує Рака. У навколишніх складається враження, що ця людина просто любить страждати і підживлюється негативними емоціями.

Лев

Лева можна назвати конфліктною і емоційною людиною. Він шляхетний, впевнений в собі і володіє твердим характером, завдяки чому отримує повагу навколишніх. Лев не любить проявляти емоції на людях, вважаючи їх проявом слабкості. Однак є у нього больова точка, зачепивши яку можна на власні очі побачити Левову лють. Справа в завищеній самооцінці і егоїзмі. Коли Лева перестають сприймати як важливу ​​персону, коли його думкою нехтують, Лев звіріє на очах і однієї неправильної фрази досить, щоб ця людина «спалахнула» як сірник. Що характерно, в разі втрати самовладання, приборкати розгніваного Лева не зможе ніхто.

Діва

Діва здається одним з найбільш врівноважених представників зодіакальної плеяди. Однак за удаваним спокоєм і бажанням жити в гармонії з навколишніми людьми, ховається перфекціонізм і нездатність терпіти недоліки навколишніх людей. Ці почуття і підштовхують Діву до конфлікту. Особистості даного знака дратуються, коли бачать недосконалість. Але ще більше їх виводить лінь і небажання людини виправляти власні помилки. У такі хвилини підопічні Меркурія показують свою злість. Навколишнім варто прислухатися до думки Діви, адже в іншому випадку вони можуть не тільки втратити турботливого друга, але і отримати небезпечного ворога.

Терези

Особистості даного знака соромляться проявляти свої емоції на людях. Що говорити, якщо Терезам важко висловити свої почуття коханій людині, вони соромляться вимовляти вголос слова любові. Та й конфлікти, в які часом потрапляють підопічні Венери, вони намагаються згладити, перевести в жарт або просто проігнорувати. Їм простіше проковтнути образу, ніж вступити в конфлікт і не знати, до чого він призведе. Як же Терези випускають емоції в такому випадку? Для цього їм найкраще відправитися на природу, і зайнятися улюбленою справою, наприклад, полюванням або риболовлею. А ще, Терези можуть проявляти емоції у творчості, пишучи вірші або створюючи картини.

Скорпіон

Це один з найбільш конфліктних знаків Зодіаку. Керований кровожерливим Марсом, Скорпіон бажає все навколо контролювати і над усіма домінувати. По суті, це емоційний маніпулятор, який насолоджується своєю владою над людьми і не терпить, коли людина вислизає з-під його впливу. Однак конфліктність — не єдиний спосіб Скорпіона випускати свої емоції. Це надзвичайно мстива людина, протистояти якій дуже небезпечно. Свою жертву Скорпіон буде вистежувати як завгодно довго, і не заспокоїться, поки не здійснить план помсти і не отримає насолоду від мук свого ворога.

Стрілець

Стрілець — доброзичливий, енергійний і веселий. Ця людина просто фонтанує енергією і намагається дарувати навколишнім позитивні, радісні емоції. Стрілець не сприймає конфліктів і не бажає ворогувати з ким-небудь, однак через невгамовний характер раз по раз потрапляє в кепські ситуації, які провокують його на агресію. А ще, Стрілець — досить незалежний знак, який готовий відстоювати свою позицію і йти проти натовпу, якщо його думка розходиться з думкою більшості. І в цьому вільнодумстві підопічний Юпітера найбільш яскраво проявляє свої емоції.

Козеріг

Козерога можна назвати «людиною в футлярі», а все тому, що представник даного знаку не має звички демонструвати свої емоції без явної на те необхідності. Свої перемоги і поразки ця людина переживає всередині себе, ну або ділиться ними з найближчими людьми. Решта ж знають Козерога як стриману людину із загостреним почуттям справедливості. Коли підопічний Сатурна бачить несправедливість, яка коїться на його очах, він переповнюється обуренням і починає боротися за свої ідеали і принципи. У такі моменти ця людина найбільш відкрита і емоційна.

Водолій

Спокій і стриманість Водолія можна назвати візитною карткою цієї людини. З боку може здатися, що представник даного знака байдужий до всього того, що відбувається і, здебільшого, знаходиться у своєму, вигаданому світі. На ділі ж Водолій просто вміє контролювати емоції і не розхлюпує їх через дрібниці. Найбільш відкритим підопічний Урана стає в спілкуванні з близькими людьми, особливо коли говорить на улюблені філософські теми. А ще представник даного знака справжній революціонер в душі, готовий відстоювати власні ідеали навіть на барикадах, і якщо знадобиться, і віддати за них життя.

Риби

Риб можна назвати конфліктними особистостями. У суспільстві ці люди поводяться стримано, і вміло уникають конфліктів завдяки природній дипломатії. Однак і Риби здатні на негатив. Найчастіше це проявляється в колі близьких людей, де підопічні Нептуна можуть намагатися домінувати над партнером, де вони кидаються з крайності в крайність і влаштовують істерики через невпевненість у власних силах. Коханій людині та іншим родичам потрібно проявляти терпіння і вселяти впевненість у Риб, щоб ці люди повірили в себе і показували всі свої найкращі якості. Тоді і негатив все частіше буде змінюватися позитивними емоціями.

Дата публікації: 14.01.2021 img Поділитися