Культура Цікаво

Музей Корсаків везе свою колекцію творів у Бельгію

Музей Корсаків виходить за межі України. Експозицію творів з власних фондів музею покажуть на «Тижні українського мистецтва» у Бельгії.

Культурний Центр України в Бельгії у співпраці з Посольством України в Королівстві Бельгія організовують «Тиждень Українського Мистецтва», який відбудеться в Garemijn залі на центральній площі міста Брюгге (Бельгія).

Цьогоріч вперше участь в цьому масштабному заході візьмуть і представники Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, зокрема керуюча партнерка Леся Корсак.

Виставка триватиме з 21 до 27 жовтня 2021 року щодня з 10:00 до 18:00. На виставці будуть представлені живопис, графіка та скульптури сучасних українських митців.

«Тиждень українського мистецтва», – яскраве та захопливе свято української культури, на якому наша країна представлена в усьому її розмаїтті та красі. Це свято проводиться не вперше і завдяки саме ентузіазму та енергії української художниці Світлани Лебіги.

Свої роботи в Брюгге привезуть українські митці й з інших країн – із Чеської Республіки, зі Словенії, Нідерландів, навіть зі США, Італії.

Дата публікації: 19.10.2021 img Поділитися