Моя свекруха поділилася секретним рецептом підживлення для гарного росту перцю

Якщо ви хочете, щоб ваш перець дав розкішний врожай, то потрібно використовувати певне підживлення, яке мені розсекретила моя свекруха. Раніше у мене не зовсім вдало виходило виростити перець, але після цього добрива розсада буйно зростає, що позначається в кращу сторону на врожаю. Навіть, якщо ви купуєте дороге насіння, то без секретного підживлення не чекайте ніяких чарівних результатів.

Так як у мене не виходило нормально виростити перець, я пішла за порадою до свекрухи. Адже багато років спостерігаю, як її розсада виростає в великий урожай. І ось вона мені розкрила свою таємницю: виявилося, що вся справа в підживленні. Свекруха її використовує вже багато років. У минулому році я перевірила її слова на ділі і нарешті мій перчик розрісся так, що не було куди подіти.

Моя свекруха поділилася секретним рецептом підживлення для гарного росту перцю

Диво-засіб, який допоможе виростити розсаду

Все виявилося дуже просто! Цей загадковий компонент є практично в кожному будинку – цк нашатирний спирт! Так як перець дуже любить азот, то нашатир йому просто необхідний, як вода, сонце і повітря. Також він зміцнює стебло рослини.

Вам потрібно взяти:

  • 1 ч. ложку нашатирного спирту;
  • 1 л води.

Що потрібно робити

Розводимо нашатир в воді і коли пройде десять днів після пікірування розсади, поливаємо її отриманим розчином. Грунт при цьому повинен бути вологим.

Удобрюємо ще раз після того, як пересадите розсаду вже на постійне місце. Якщо вам потрібно відро води, то нашатирного спирту розводимо в ньому 10 мл. Розчин виливаємо в лунки, в які будете садити перець, присипаємо їх землею і висаджуємо.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook