Дім Садиба

Кухня у темних тонах: як знайти баланс між красою і строгістю

А яка ідея вам сподобалася найбільше?

Темні кольори по праву вважаються найбільш універсальним і мають ряд переваг щодо одягу, взуття та аксесуарів. Але мало хто наважується зробити темним інтер’єр свого житла, тим більше це здається немислимим щодо кухні. Але що ж нас так лякає? Що темні тони принесуть приміщенню похмурості, візуально зменшать його або будуть негативно позначатися на психіці, і навіть апетиті?

Можливо, якщо не підійти до питання грамотно і уважно, то може вийти і так. Але сьогодні дизайнери розробили величезну кількість проєктів, що дозволяють сміливо використовувати темні тони навіть в інтер’єрі кухні.

1. Контрастні бризки білого

Темная кухня: 155 фото обустройства и идеальных сочетаний дизайна

Для тих хто цінує оригінальні та цікаві рішення, ідеально підійде дизайн кухні, де переважає темна палітра відтінків. Звичайно, щоб у вас щодня не виникало відчуття того, що ви живете неначе в великій закритій коробці, в інтер’єр кухні варто додати декілька білих елементів. Це можуть бути досить незначні, але водночас важливі деталі: фартух, посуд.

2. Трохи блиску

Черно-белые кухни: 101 фото в интерьере, лучшие идеи оформления

Для того, щоб швидко оживити інтер’єр кухні, можна використати вдале поєднання матових та глянцевих фактур. Найкращим варіантом для цього може послужити злегка сяючий кухонний фартух. Але варто не забувати, що він повинен на декілька тонів бути світлішим від всіх інших меблевих фасадів.

3. Гармонія зеленого

Кухня зеленая БУДБИН ИКЕА фото в интерьере | Зеленая кухня, Интерьер, Темные  интерьеры

Не часто побачиш кухні в темно зелених відтінках. Про даний колір часто несправедливо забувають. Такий відтінок не дратує і створює справжню невеличку зону релаксу. Найкраще темні зелені відтінки поєднуються з натуральним деревом.

4. Світло, яке об’єднує

Черная кухня в интерьере — фото дизайнерских задумок — Портал о  строительстве, ремонте и дизайне

Для того, щоб інтер’єр кухні в темних тонах виглядав гармонійно, доповнити його можна однаковими світильниками, які повинні бути розміщені на деякій відстані один від одного.

5. Поєднання кількох насичених тонів

Темные кухни (62 фото): выбор кухонного гарнитура из дерева и других  материалов в темных тонах, варианты дизайна в интерьере

В дизайні кухні можна також спробувати поєднати два темні відтінки. Таким чином ви створите вишукану та благородну атмосферу. Найкраще між собою поєднуються ось такі кольори: зелений і синій, синій фіолетовий, коричневий і синій. Ми впевнені на 100 відсотків, що така кухня завжди буде в моді, а вам ніколи не надоїсть.

6. Максимум природного освітлення

Кухня в темных тонах: Ищем баланс красоты и строгости

Для того, щоб темний інтер’єр кухні не виглядав тусклим, потрібна правильна кількість природного світла. Варто потурбуватися про те, щоб сонячні промені мали змогу безперешкодно потрапляти в приміщення. Для цього не варто використовувати щільні штори або ж ставити високі та габаритні рослини на підвіконники.

7. Безпрограшний дует зі світлою деревиною

Темные кухни (62 фото): выбор кухонного гарнитура из дерева и других  материалов в темных тонах, варианты дизайна в интерьере

Натуральне дерево ніколи не буде втрачати своєї актуальності, воно буде доречним доповненням до будь-якого інтер’єру виконаного в темних тонах.

Найкраще для цього варіанту вибирати деревину з виразними текстурами. Але варто обов’язково пам’ятати про те, що дерево потрібно обробити захисним матеріалом.

8. Шляхетний мармур

Аппетит к темному: дизайн черной, как ночь, кухни на 68 фото. Красивые  интерьеры и дизайн

Темні кольори та натуральні матеріали створюють розкішний інтер’єр. Натуральна обробка може коштувати досить дорого, тому на допомогу може прийти якісний та бюджетніший аналог — штучний камінь.

9. Дари технічного прогресу

Ретро холодильник: 100+ фото [Лучшие идеи дизайна 2019]

Вдало підібрана техніка доповнить інтер’єр кухні. Зупиніть свою увагу на оригінальних та цікавих моделях. Наприклад гарно поєднуються деталі в ретро стилістиці.

10. Світлий верх, темний низ

Темная кухня: фото реальные интерьеров кухни в темном цвете

Безпрограшний варіант — комбінація світлого верху та темного низу. Найкраще для підлоги та меблів підійдуть насичені відтінки, а стелі можна зробити світлими. Контрастні тони створять неймовірний кольоровий дует.

11. Полегшена конструкція меблів

12 геніальних ідей, які зроблять шедевр з інтер'єру кухні в темних тонах -  ВСВІТІ

Деякі конструкції меблів можуть виглядати досить масивно та важко в вашому інтер’єрі, тому альтернативою можуть слугувати невеличкі конструкції з відкритими поличками, де можна поставити різноманітні аксесуари.

12. Острівець яскравості

Кухня чорного кольору - 85 фото ексклюзивного дизайну

Експериментувати з контрастними кольорами потрібно дуже обережно, тому що зіпсувати загальну картину інтер’єру досить легко. Найкраще додати декілька деталей великого розміру. Акцентом можуть слугувати однотонні стільці.

 

Дата публікації: 14.01.2021 img Поділитися