Майстер-клас Садиба

Кольорова фантазія – подарунок №1

Просто неймовірно, скільки можна скласти варіацій на тему кольорових хвиль у прозорій посудині, і все це подарувати коханій людині!

Пам’ятайте, що, складаючи композиції з кольоровим піском, треба намагатися попередньо розрахувати черговість кольорів і висоту кожного наступного шару – виправити помилки потім буде неможливо!

Якщо для роботи ви вибрали вазу чи посудину більшого об’єму, то після двох-трьох шарів кольорового піску покладіть у середину посудини порожню коробку чи торбинку з газетками, щоб потім шари піску зробили цей предмет непомітним. Таким чином ви зекономите кількість кольорового піску, та й готова композиція буде набагато легшою, адже пісок – дуже важкий наповнювач.

Вам знадобиться:
– кольоровий пісок (він продається у квіткових магазинах);
– сухі квіти (їх можна купити чи виростити і засушити самостійно);
– скляна ваза чи будь-яка прозора посудина (підійде навіть колба, призначена для хімічних дослідів);
– кольоровий гравій;
– косметична паличка (приміром, аплікатор для макіяжу);
– тонка довга пластмасова чи дерев’яна паличка (приміром, для шашличків);
– клей ПВА.

Порядок роботи:

1. На скляну вазу чи посудину приклеюємо сухі квіти. Для цього наносимо на внутрішню стінку посудини крапельку клею ПВА і косметичною паличкою розподіляємо клей тонким шаром, бажано, щоб його не було видно (чим менше клею – тим краще).

2. Потім до внутрішнього боку посудини прикладаємо суху квітку і ледь-ледь притискаємо її пальцями. Насипаємо перший шар піску, потім тонким струменем всипаємо другий шар (краще, якщо він буде контрастним за кольором першому, приміром, світлий + темний).

3. Тонкою довгою дерев’яною паличкою біля стінки посудини робимо прокол, просуваючи верхній шар піску в нижній (у вигляді прямого чи заокругленого квіткового каналу), досягаючи гармонійного малюнка.

4. Потім повторюємо попередню операцію потрібну кількість разів до заповнення посудини приблизно на три чверті.
Поверх усіх шарів піску насипаємо кольоровий гравій в один чи кілька шарів – на бажання.

Дата публікації: 26.07.2017 img Поділитися