Вазони Квітник

Горщик у вигляді руки можна зробити за півгодини

Руку-горщик можна пофарбувати, але оригінальнішою вона буде в натуральному варіанті. У нього потрібно насипати землю і висадити мініатюрні квіти,

Якщо хочете вкласти максимум емоцій у фігурки для саду, зробіть їх власноруч. Хоч античні скульптури у вас навряд чи вийдуть, зате невеликі гіпсові або дерев’яні фігури зможете зробити.

Оригінальний і популярний варіант садової саморобної скульптури – горщик з цементу у вигляді руки. Зробити його елементарно. Знадобляться медичні рукавички, цемент і горщики для стійкості.

Гумові рукавички наповнити цементним розчином і покласти в горщики, щоб підсохли і набули потрібної форми. Пальці потрібно розташувати так, щоб усередині можна було помістити трохи землі для квітки. Після висихання рукавички зняти.

Руку-горщик після висихання можна пофарбувати, але оригінальнішою вона буде в натуральному варіанті. У такий горщик потрібно насипати землю і висадити мініатюрні квіти, молодило. Його можна поставити на землі, уздовж стежок, на підвіконнях або дерев’яних полицях.

 

 

Дата публікації: 10.05.2017 img Поділитися