Дім Садиба

Дизайнеру на допомогу – подушки, відра і тарілки

Не забувайте про “дрібниці життя” – подушки, пуфики, вазочки, столики, попільниці та інші чудові дрібниці, які зроблять ваш інтер’єр неповторним.

Аксесуари – це всього лишень доповнення до основних предметів меблів у кімнаті, але іноді просто вражаюче, який ефект створює оригінальної форми ваза чи яскрава пістрява подушка. Роль такого “помічника” може виконувати навіть дуже старий, який вже не функціонує, але дуже красивий стілець (у такому разі можна оформити всю кімнату “під старовину” або в стилі кантрі, – усі будуть у захваті!), можна спробувати оббити його незвичною тканиною, яскравою чи, навпаки, в тон інтер’єру. Таким чином, предмет меблів, який ви вже готували на смітник, знадобиться вам іще.

Подушки у великій кількості додають інтер’єру неповторної чарівності та затишку. Чудово таке нагромадження виглядає навіть на розкладачці! Головне – правильно “подати”!

Усілякі вази, декоративні тарілки та інші ємності – найкращі помічники дизайнера. Оживити інтер’єр можна доволі легко, розставивши на підвіконні різноманітні горщики однакового кольору з однаковими рослинами, або посадити в горщики простої форми звичайну зелену траву з найближчої галявини – дуже ефектно! Тільки не забувайте регулярно поливати.

Підвіконня – не єдине місце, де ви можете втілити в життя свої фантазії. Встановлена просто посеред кімнати рослина у великому горщику символізуватиме “дерево життя” вашого дому й створить у кімнаті неповторну атмосферу спокою та щастя.

Чудовий варіант для прихильників стилю хай-тек – цинкові відра різних розмірів, які продають у господарських магазинах. У них навіть не обов’язково розміщати рослини – простий стосик відер, майстерно вписаний в інтер’єр, не тільки не псує, але й надає звучання іншим аксесуарам.
Але в таких “екстрених”, оригінальних випадках рекомендують ретельний підбір меблів і дрібниць чи консультацію спеціаліста.

Любителям рюш і бантиків, без сумніву, сподобаються білосніжні лляні чохли для подушок і мереживна скатертина на столі. Тут можна порекомендувати прикрасити і без того привабливу кімнату букетами живих чи штучних квітів – мережива і квіти вдало гармонують і доповнюють одне одного!

Тож не забувайте про “дрібниці життя” – подушки, пуфики, вазочки, столики, попільниці та інші чудові дрібниці, які зроблять ваш інтер’єр неповторним!

Дата публікації: 10.03.2017 img Поділитися