Дизайн Садиба

Де “викроїти” простір у кімнаті?

Найпростіший і найбільш радикальний спосіб – позбутися непотрібних меблів. Але є варіанти і без таких кардинальних вчинків.

Зайвими квадратні метри не бувають ніколи. Дизайнери, знай, усе наголошують: більше повітря, більше повітря! Тільки тоді, мовляв, ваша квартира виглядатиме сучасно, а не нагадуватиме декорації до фільму-ретро. Тільки де ж їх узяти, якщо ці квадратні акуратно чи не дуже, але заставлені найрізноманітнішими предметами.

1. Найпростіший і найбільш радикальний спосіб – позбутися непотрібних меблів. Насправді, якщо уважно роззирнутися по квартирі, то неодмінно знайдеться предмет, який несправедливо присвоїв собі заповітні метри. Якщо одразу такий предмет не знайшли, дивіться уважно – і так щодня, доки не знайдете, з чим розлучитися. Зазвичай у багатьох сім’ях обов’язково є якась шафа чи диван, які дорогі як пам’ять…

2. Переставити меблі. Це той випадок, коли від переставляння вихідних величин результат щоразу новий. Іноді варто пересунути шафу справа наліво, щоб кімната стала просторішою. Іноді – поставити секції стінки, які завше стоять у ряд, в різні боки кімнати. Ого, як кімната може розширитися!

3. А якщо у вашій квартирі кімнат багато, спробуйте з домашніми помінятися ними. Звісно, так одразу й не зважишся переселити дітей у велику кімнату, батьків – у свою, а самим перебратися в колишню дитячу. Але, повірте, зробивши обмін, уб’єте кількох зайців. По-перше, отримаєте цілком нову житлову площу, по-друге, під час “переїзду” дуже швидко виявляться непотрібні речі, з якими ви врешті зможете розпрощатися. І головне – таке глобальне переселення з однієї кімнати в іншу подарує відчуття справжнього переселення!

Дата публікації: 16.03.2017 img Поділитися