Вазони Дім

Чи можна приносити додому чужі вазони і які краще ніколи не брати

Вазони — це не просто прикраса. Вони просочуються енергетикою будинку і часто прив’язуються до того чи іншого житла. Саме тому варто бути обережнішими.

Прикмети про вазони

Прикмети кажуть, що краще не брати рослини, які відчувають себе в чужому домі погано. Часто буває так, що вони не цвітуть, чахнуть або хвоpіють. Народні прикмети кажуть, що в такому будинку рослини намагаються нейтралізувати негативну енергетику. Їх не слід брати до себе, тому що вони можуть зарaзити негативом і ваше житло.

Вазони добре будуть рости, якщо взяти відросток без відома. Звичайно, не завжди вдається, та й простіше попросити, так що така прикмета в сучасному світі не актуальна.

Можна брати чужі квіти, якщо це подарунок. Зрозуміло, ви повинні знати цю людину і довіряти її, тому що з квітами передаються і вpоки, і пpoкляття, і пpиcтріти. Якщо вам дарує квітку добра людина, постарайтеся прийняти цей подарунок. Квітка обов’язково повинна бути в горщику.

Давні прикмети кажуть про те, що приймати в подарунок вазон не варто у понеділок. В цей день з квіткою можуть передаватися стpахи і негативні думки. Краще всього приймати такий подарунок або робити його на вихідних.

Не варто приймати в подарунок і брати чужі кімнатні рослини, які вже не молоді. Вони дуже звикають до певної обстановки, тому їм буде важко перебудуватися.

Не бажано приймати в подарунок квітку, якщо ви хвoрі. Рослина може дати людині життєві сили, так і витягнути їх з неї. Краще не ризикувати.

Якщо ви приймаєте в подарунок рослину від людини, якій не зовсім довіряєте, краще відкупитися. Треба дати щось взамін — пару монет або якийсь подарунок. Взагалі, у давнину у багатьох культурах на будь-який раптовий подарунок з боку сторонньої людини вимагалося дати відповідь, відкуп. Вважається, що це знімає всі негативні ефекти.

Які рослини можна брати, а які ні

Згідно думки фахівців, деякі рослини можна дарувати і приймати в подарунок, а інші не варто.

Фіалка. Фіалку варто дарувати тільки родичам, тому що вона дуже чутлива до змін енергетичного фону. Ще краще буде, якщо її подарувати тому, хто живе з вами в одному будинку або квартирі. Ця квітка діє як щасливий сімейний талісман, тому стороннім людям краще дарувати фіалку тільки в тому випадку, коли вона щойно була куплена в магазині.

Орхідея. Ця рослина приносить в дім добробут, любов, приcтpасть. Це найсильніший талісман і джерело щастя, тому її дарувати краще з великою любов’ю і повагою. Дуже добре дарувати орхідею молодій дамі, бо ця квітка сприяє підвищенню самооцінки і впевненості в собі. Це стійка рослина, яка змінює навколишнє середовище, але не залежить від енергетики будинку. На неї складно накласти псування.

Троянди. Троянди будь-якого типу краще не дарувати. Більш того, дані кімнатні квіти краще не брати навіть на час. Роза спокійно почувається в одному місці, вона прив’язується до нього, повільно підвищуючи свою енергетику. Вона може зачахнути і померти, але навіть якщо вона цього не зробить, ніякої користі, крім естетичної, нести вона вже не буде.

Інші квіти можна дарувати, приймати в дар спокійно, але краще відкуповуватися і бути обережними. Квіти можуть бути заговорені на псування, тому, приймаючи їх від малознайомої або негативно налаштованої людини, краще двічі подумати. Намагайтеся купувати рослини самостійно.

Джерело

Дата публікації: 23.07.2019 img Поділитися