Дім Садиба

Білосніжна ванна за десять хвилин

Цей спосіб чищення ванни вас вразить. Аби ванна стала білосніжною, не потрібні дорогі засоби. Достатньо нанести одну-єдину речовину!

Цей спосіб чищення ванни вас вразить, обіцяють люди, які його випробували. Аби ванна стала білосніжною, не потрібні дорогі засоби, не треба витрачати багато. Достатньо нанести одну-єдину речовину (а вона є на кухні у кожного) на поверхню ванни і залишити її на десять хвилин. Результат має перевершити всі очікування. Ця речовина – звичайна лимонна кислота . Тож нумо експериментувати!

Для чищення ванни потрібно три-чотири пакетики лимонної кислоти. Ванну намочуємо й посипаємо кислотою. Через одну-дві хвилини, не прикладаючи особливих зусиль, чистимо губкою або щіткою. Залишаємо ще на п’ять хвилин і ще раз протираємо губкою. Через хвилину-дві змиваємо водою. Вапняні плями тануть на очах: ванна стає білою, а крани починають блищати, як нові.

Коштує лимонна кислота дешево, не дає шкідливих випарів (на відміну від хімічних засобів, які містять хлор), а чистити ванну за допомогою її дуже легко. Зробивши концентрований розчин лимонної кислоти і наповнивши ним пульверизатор, можна запросто почистити від вапнякового нальоту весь кахель у ванній кімнаті, хромовані полички, тримачі та ємності. Чистіть – і насолоджуйтеся результатом!

Дата публікації: 24.09.2017 img Поділитися