Є кілька видів декоративних рослин, які можна висівати в грудні для того, щоб отримати ранньоквітучі рослини в наступному році.
Підзимова сівба – чудова можливість підготувати свій город і клумби до весни вже зараз. Завдяки правильному вибору культур і дотриманню технологій посадки можна забезпечити ранній урожай овочів, ароматну зелень та яскраві квіти, які зроблять ваш сад справжньою оазою радості на самому початку сезону.
Правильна підготовка хризантем до зими є важливим етапом, що допоможе зберегти їхню красу і забезпечити пишне цвітіння наступної осені.
Не всі квіти потрібно обрізати та укривати на зиму. Але якщо цього не зробити, деякі види, можуть загинути. Інші - будуть потерпати від хвороб і шкідників. Головне питання: як і коли треба обрізати рослини восени?
Листопад — це час підготовки саду та квітника до зимових холодів, щоб допомогти рослинам легше перенести зимові морози.
Як і чим правильно укривати квіти і декоративні рослини на зиму, а які популярні матеріали для цього не підходять?
Прикрасити та замаскувати непривабливий паркан у вашому саду можна за допомогою цих п'яти витких рослин, які не тільки додадуть затишку, але й стануть справжньою окрасою вашої ділянки.
Не поспішайте викидати чорнобривці після осіннього прибирання клумб. Вони можуть стати у пригоді на вашій ділянці як природне добриво. Сухі стебла цих квітів мають чудові властивості, які можна ефективно використовувати в садівництві.
Від того, як ви обріжете хризантеми, залежить, чи пишно вони будуть цвісти. Дотримуючись простих правил, ви зможете насолоджуватися квітами кожного сезону.
Як і коли пересаджувати хризантеми з горщика у квітник, щоб вона радувала пишним цвітінням багато років? Дізнайтеся всі деталі пересаджування.