Нещодавно була в гостях у сина і невістки. І звернула увагу на рушники. Якимись жорсткими вони мені здалися. Ось тут і згадала я свою свекруху…
Ми з чоловіком починали жити в будинку свекрухи і мені довелося багато чому вчитися у неї. Тоді білизни для прання було завжди багато, так як сім’я була велика.
І білизну вона завжди розбирала на кольорове і біле, а ось рушники махрові завжди відкладала, бо прати їх треба окремо.
У той час в магазинах вибір порошку був маленький і побутової хімії теж не було. Ось господині і придумували щось. Тоді я дізналася від свекрухи, що разом з порошком в пральну машинку вона кладе сіль.
Я тоді ще сильно здивувалася, для чого вона так робить, коли пере махрові рушники? А, як виявилося, для того, щоб рушники були м’якими, пухнастими і зберігали свій первісний вигляд.
Ось такий маленької хитрості, якою я користуюся до цих пір, мене і навчила моя свекруха, за що їй спасибі. Тим більше, що сіль коштує копійки, а ефект просто чудовий, ще кращий, ніж з додаванням різних дорогих засобів.
Махрові рушники після прання з додаванням солі виходять м’якими, пухнастими, одне задоволення витиратися такими рушниками! Спробуйте!