Не прасуйте цих речей!
- Більшість молодих мам переконана, що дитячі речі неодмінно треба прасувати. Особливо пеленки, повзунки та сорочечки для немовлят. І це правильно. А от для старших дітей немає потреби прасувати весь одяг.
- Забудьте про прасування постільної білизни, навіть якщо ви перфекціоніст!
Річ у тому, що за високої температури змінюється структура тканини, вона пропускає менше повітря і людям важче виспатися на такій постелі, вони зранку почуваються втомленими. - Часто господині прасують рушники і роблять це даремно
Прибирання може шкодити здоров’ю
- Ідеальна чистота у домі може шкодити насамперед дітям. Адже організму необхідна певна кількість мікроорганізмів, аби формувався імунітет. До речі, діагноз «алергія» з’явився після того, як у нашому житті з’явилася безліч засобів побутової хімії.
- Почитайте склад засобів для прибирання, якими ви користоуєтеся. А саме, чи містить побутова хімія триклозан. У певних країнах ця речовина заборонена: підвищує ризик розвитку гормональних порушень і алергії.
- Традиційно ми вважаємо найбруднішим місцем у домі унітаз. Але це не так. Замість того, щоб драяти унітаз, краще витріть ручки на кухонному крані – на них у 45 разів більше мікробів!
- Особливо ретельні у прибиранні господині можетуть заробити контактний дерматит. Подразнення шкіри – це реакція на воду та хімічні речовини, які містять мийні засоби. Тож заради здоров’я можна трохи полінуватися.
У небезпеці хребет і суглоби
- Прибирання у важкодоступних місцях, яке вимагає особливих фізичних зусиль, краще робити рідше.Особливо це стосується людей, які мають проблеми з хребтом і періодино відчувають біль у спині.
- Погана звичка – мити підлогу руками, повзаючи на колінах. Це може призвести до проблем із суглобами. До речі, колись бурсит (запалення слизових сумок навколо суглобів) так і називали – «коліно покоївки».
У групі ризику люди з високим тиском і поганим зором
- Якщо маєте проблеми із тиском, краще відмовитися від роботи, яка вимагає, щоб ви нахилялася. Адже така поза сприяє притоку крові до голови.
- Відмовитися від миття підлоги руками необхідно і тим, хто має проблеми із зором. Лікарі не рекомендують багато нахилятися людям із короткозорістю. Це може призвести до серйозних наслідків, зокрема, до відшарування сітківки.
Миття посуду може бути небезпечним
- Найнебезпечніші у домі і найбільші розплідники мікробів – кухонні губки. За результатами дослідження Національного наукового фонду США, 86% губок містять плісняву; 75% – кишкову паличку; 18% – стафілокок. Тому не забувайте змінювати губку не рідше 1 разу на тиждень.
Post Views: 28