Духовність Сім'я

4 важливі справи, які має зробити кожен в день Миколая, щоб отримати здоров’я, щастя і добробут в родині

Ось, які 4 справи робили наші предки 19 грудня, щоб бути здоровими і щасливими. Прочитайте, це вас здивує!

Люди здавна дуже поважали святого Миколая, знаючи про його доброту і готовність прийти на допомогу, особливо людям бідним, нужденним, тим, хто в дорозі. Святий Миколай покровитель моряків і мандрівників. І, звичайно ж, дітей.

Святого Миколая називають чудотворцем, який виконує бажання людей. Тому люди в будь-яких бідах зверталися по допомогу до святого Миколая, особливо в його свято.

Дізнайтеся, які 4 справи поспішали зробити наші предки 19 грудня для здоров’я, особистого щастя і добробут в родині.

1. Вилікyватися від недуги

День вважають найкращим часом в році для позбавлення від будь-якої хвopоби. Люди ходили до церкви і біля ікони Миколи Угодника читали молитву з проханням про зцілення. Також існувала прикмета перед сном попросити святого підказати, як вилiкyватися від хвopоби, яка була у людини.

2. Піднести святому фарбовані яйця

У це свято, так само, як і на Великдень, фарбували яйця в червоний або жовтий колір, це був своєрідний подарунок святому Миколаю. Яйця відносили до церкви. На Миколая Угодника їли варені яйця або яєчню.

3. Здійснити обряд на благополуччя

Люди вірили, що Микола Угодник дарує подарунки, приносить благополуччя, що святий сам обходить будинки і дає нужденним те, що їм необхідно. Існує простий обряд отримати благо від святого, наприклад, залишити на столі порожній гаманець – щоб Чудотворець побачив, що там нічого немає і обдарував багатством.

4. Виконати заповітне бажання

Існує повір’я: якщо загадати бажання на Миколая, воно обов’язково збудеться. Для цього необхідно біля ікони Миколи Чудотворця запалити свічку і звернутися з проханням виконати ваше заповітне бажання.

Джерело

Дата публікації: 18.12.2020 img Поділитися